Shtepi / Vila
Shqipëri

Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  Shitet ndertesa
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertesa

  Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar pe

  Elbasan Dje, 01:14
  45.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë 24 mars 11:45
  40.000 €
 • 5 foto
  shitet 5000 m toke  560 m2 objekt ne kamez!
  Shtepi / Vila

  shitet 5000 m toke 560 m2 objekt ne kamez!

  SHITET Toke+ Magazine+Shtepi+Ullishte+Peme te ndrryshme frutore! Shitet toke dhe objekt magazinimi d

  Tiranë 23 mars 14:46
  500.000 €
 • 10 foto
  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”
  Shtepi / Vila

  OKAZION: SHITET LOKAL- Rruga “ KAVAJES”

  #OKAZION; SHITET BAR-KAFE/ Rruga; " Kavajes"📍 ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëv

  Tiranë 23 mars 00:19
  270.000 €
 • 15 foto
  🏡 Shitet Super Shtepi private 2 kateshe
  Shtepi / Vila

  🏡 Shitet Super Shtepi private 2 kateshe

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Super Shtepi private 2 kateshe 📍Ndodhet L. Indrustrijale , Shkoder.

  Shkodër 9 mars 15:06
  260.000 €
 • 11 foto
  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE

  Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe m

  Vlorë 7 mars 17:24
  75.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet shtepi ne fier bashke me truall
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet shtepi ne fier bashke me truall

  Shitet vile me 2 hyrje me nga 2+1 me siperfaqe 85 m2 secila, gjithsej 170m2 Sebashku me truallin me

  Fier 5 mars 16:34
  420.000 €
 • 3 foto
  Okazion shtëpi private në Durrës Shkozet lagja 14
  Shtepi / Vila

  Okazion shtëpi private në Durrës Shkozet lagja 14

  Shitet shtëpi private në Shkozet Durrës lagja 14 pranë drejtorisë së transportit (kualidimi) me sipë

  Durrës 26 shkurt 20:44
  75.000 €
 • 2 foto
  Okazion: Shtëpi banimi 65000 €
  Shtepi / Vila

  Okazion: Shtëpi banimi 65000 €

  🏠SHTËPI BANIMI 💶 65000 € ✏ projekt dhe 📐inxhinier Grek 🇬🇷 🏡 100 m² shtëpi e re 🛋 1.dhome pritje +

  Lezhë 19 shkurt 18:28
  65.000 €
 • 8 foto
  Shtepi private ne hyrje te vlores
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne hyrje te vlores

  Shtepi privatene hyrje te vlores e ndertuar ne dy Kate ku kati i dyt i perfunduar me te gjith rifini

  Vlorë 16 shkurt 13:59
  95.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË DY KATËSHE + TRUALL ME SIPËRFAQE 1250 m² KORÇË.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË DY KATËSHE + TRUALL ME SIPËRFAQE 1250 m² KORÇË.

  Shitet vilë dy katëshe + truall përpara shtëpisë me sipërfaqe totale 1250 m². Prona në shitje ndodh

  Korçë 15 shkurt 15:49
  105.000 €
 • 7 foto
  Shitet shtepi banimi ne fshatin Vlocisht,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi banimi ne fshatin Vlocisht,

  Shitet shtepi banimi ne fshatin Vlocisht, njesia administrative Libonik, bashkia Maliq. Shtepia ka 6

  Korçë 3 shkurt 17:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi me dy kate
  Shtepi / Vila

  Shtepi me dy kate

  Kati i pare perbehet nga 2 dhoma, korridori, kuzhina, banjo dhe ballkoni. Kati i dyte perbehet nga d

  Vlorë 30 janar 21:47
  70.000 €
 • 2 foto
  Shtëpi dhe truall. Pezë Helmes 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20km nga plazhi
  Shtepi / Vila

  Shtëpi dhe truall. Pezë Helmes 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20km nga plazhi

  PEZE HELMES 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20 km nga deti Shtëpi dykatëshe me 1500m2 truall Nder

  Tiranë 26 janar 19:04
  270.000 €
 • 13 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË SARANDË
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË SARANDË

  Shitet vilë 2-katëshe në Sarandë, pranë portit të marinës. Vila ka sipërfaqe totale 220 m² nga të ci

  Sarandë 21 janar 14:55
  450.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose jepet me qera Shtepi/Vile 2katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Shtepi/Vile 2katshe

  Shtepia ndodhet afer autostrates. Objekti eshte i ndertuar me parametra Svicerane. Me documenta te r

  Lezhë 29 dhjetor 14:32
  1 €
 • 10 foto
  SHITET shtepi 2 kate ne Maminas dhe 800 m2 toke
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi 2 kate ne Maminas dhe 800 m2 toke

  Ne Maminas, 1 min larg autostrades dhe 15 min nga Gjiri i Lalezit SHITET shtepi dy kate me sip ndert

  Tiranë 16 dhjetor 17:24
  85.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private 300 M 2 kate te Tre Herojt
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 300 M 2 kate te Tre Herojt

  Shitet shtepi private 2 kate me siperfaqe toke 300 M te Hardhijat e Egra 120000 Euro.Shtepia ka sipe

  Shkodër 11 dhjetor 18:04
  120.000 €
 • 9 foto
  Villa per shitje
  Shtepi / Vila

  Villa per shitje

  Shtepi per shitje ne fshatin pllane lezhe, 6 dhoma dy banjo,shtepija eshte dy katshe me sistem ngroh

  Lezhë 25 nëntor 21:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË

  Shitet shtëpi private në lagjen 5 Korçë. Sipërfaqa totale është 85m², ku 85 m² është shtëpia Organ

  Korçë 23 nëntor 15:57
  60.000 €
 • 0 foto
  Vile 3 kateshe prane restorant durresit
  Shtepi / Vila

  Vile 3 kateshe prane restorant durresit

  Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 320 m2.Vila eshte me hipoteke dhe funksionon ne ket

  Tiranë 20 nëntor 19:54
  300.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepi Private
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private

  Shitet shtepi private , adresa lagja 14 Durres , Siperfaqe Toke 527 m2 , siperfaqe ndertimi 117 m2 c

  Durrës 20 nëntor 10:05
  170.000 €
 • 15 foto
  🏡Shitet Vile private 3 kateshe
  Shtepi / Vila

  🏡Shitet Vile private 3 kateshe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Vile private 3 kateshe 📐Sip ndertimi 98m2 per cdo kat 📐Sip totale 200m

  Shkodër 11 nëntor 08:55
  185.000 €
 • 2 foto
  Get HIV Aids Cured permanently With Herbal Medicine and Stop Stressing. Call/whatsa[pp +27718452838
  Shtepi / Vila

  Get HIV Aids Cured permanently With Herbal Medicine and Stop Stressing. Call/whatsa[pp +27718452838

  Are you HIV/Aids Positive? Here's your Good News. Test Negative in 3 weeks with Herbalist 100% Effe

  Shkodër 8 nëntor 14:23
  350 €
 • 11 foto
  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane

  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane.Vila ka sipercfaqe ndertimi 260 m2 ne total dhe rreth

  Tiranë 25 tetor 06:31
  120.000 €
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet Vila 2 kate. Me letra te rregullta me 850 metra tok shtepia e toka jan me tapi..Shitet Per Ar

  Tiranë 14 tetor 17:01
  150.000 €
 • 5 foto
  SHITET SHTEPI BANIMI 2 KATESHE NE QENDER SHKODERS
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI BANIMI 2 KATESHE NE QENDER SHKODERS

  KAM PER TE SHITUR NJE SHTEPI BANIMI 2 KATESHE E CILA NDOLLET NE LAGJEN VASIL SHANTO RRUGA FRANC BARO

  Shkodër 26 shtator 13:21
  1 €
 • 5 foto
  ?Shitet shtepi pushimi 2 kateshe
  Shtepi / Vila

  ?Shitet shtepi pushimi 2 kateshe

  🏠Shitet shtepi pushimi 2 kateshe 📍Ndodhet prane qendres, Plazh Velipoje 🛏 6 dhoma gjumi 🛋 2 sallon

  Shkodër 24 shtator 14:11
  113.000 €
 • 0 foto
  Shpia
  Shtepi / Vila

  Shpia

  Shitet vila 2 kace me 850 metra tok,toka e shpia jan me tapi te rregullta.shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 21 shtator 14:04
  150.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi 2hyrje ne 1 banes
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 2hyrje ne 1 banes

  Shiten 2 hyrje ne 1 godin nnera ne kat te par tjetra ne kat te tret lagjia 8 shkurti perball me shko

  Fier 20 shtator 15:52
  90 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi Pushimi Dykateshe , Velipoje
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Pushimi Dykateshe , Velipoje

  🏠Shitet shtepi pushimi 2 kateshe 📍Ndodhet prane qendres, Plazh Velipoje 🛏 6 dhoma gjumi 🛋 2 sallon

  Shkodër 20 shtator 09:59
  113.000 €
 • 13 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER

  Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen Sheq i Madh , Fier , me një sipërfaqe prej 410 m² nga të

  Fier 13 shtator 16:47
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER

  Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 551 m² nga të cilat

  Fier 13 shtator 16:41
  130.000 €
 • 10 foto
  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

  Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë , Fier , me një sipërfaqe 325 m² , nga të cilat 125 m² janë banes

  Fier 12 shtator 12:03
  45.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER

  Shitet vilë në Portëz, Fier. Vila ka një sipërfaqe prej 414 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 138 m².

  Fier 7 shtator 17:23
  250.000 €
 • 4 foto
  Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall
  Shtepi / Vila

  Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

  Shitet shtepia 2 kateshe 250 m2 si objekt & dhe truall 1500m2 plus ka dhe 14000 m2 truall shtese

  Krujë 1 shtator 13:15
  260.000 €
 • 3 foto
  Okazion shitet Vile shtepi per arsye Emigimi
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet Vile shtepi per arsye Emigimi

  Shtepia eshte me hipoteke me certifikate pronesie ..dmth me te gjitha letrat e duhura .shtepi eshte

  Pogradec 31 gusht 17:40
  110 Lek
 • 10 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në Toshkëz, Lushnje. Sipërfaqa totale e vilës është 200 m², organizohet në sa

  Lushnjë 31 gusht 16:19
  60.000 €
 • 4 foto
  OKAZION,SHITET VILE 3 KATESHE PRANE CLUB \'\'VENUE\'\'
  Shtepi / Vila

  OKAZION,SHITET VILE 3 KATESHE PRANE CLUB \'\'VENUE\'\'

  Shitet Vile 3 kateshe ne TIRANE tek zona prane CLUB \'\'VENUE\'\'. Vila ka nje planimetri dhe orient

  Tiranë 28 gusht 11:38
  200.000 €
 • 11 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi afer liqenit ndodhet ne vent te mbrekullushem,shitet per arsye mosmbanimi

  Pogradec 24 gusht 20:36
  120 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Kati i pare sallon te madh guzhin banjo. Kati i dyt 2 dhoma dy banjo. Kati i 3 ka 3 dhoma 1 banjo k

  Tiranë 22 gusht 23:03
  270.000 €
 • 5 foto
  Super okazion Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Super okazion Shitet shtepia

  Vile 3 kateshe ne rrugen riza cerova prane medreses Siperfaqe trualli 105 mt ndersa ndertim 334 mt Z

  Tiranë 22 gusht 13:41
  250.000 €
 • 5 foto
  Shitet Objekt ne Durres
  Shtepi / Vila

  Shitet Objekt ne Durres

  Shitet Objekt ne Durres . Lagjia 17 spitali ,rruga Vellazerimi Objekti eshte me tapi te rregullt

  Durrës 19 gusht 09:18
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet Vile 3 kateshe ne zonen e Vaudejes Shkoder
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 3 kateshe ne zonen e Vaudejes Shkoder

  Shitet vile 3 kaeshe ne zonen e Vaudejes Shkoder.Vila eshet me hipoteke.Vila ka garazh ne katin 0.Ne

  Shkodër 17 gusht 06:20
  120.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 13 gusht 16:03
  9.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shtepi 2 Kateshe per 2 Familie
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Kateshe per 2 Familie

  Shitet Shtepia ne Katundin Sukth te Durresit. Shtepia eshte komplett e mobiluar, dhe ne gjengje te m

  Durrës 10 gusht 10:48
  100.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Sip.ndertimit 140m nga70mkati oborr per parking.Me hipoteke.Lagja Clirimi Elbasan. 80 milion i negoc

  Elbasan 9 gusht 16:25
  8.000.000 Lek
 • 1 foto
  Spille
  Shtepi / Vila

  Spille

  Toke spille ne shitje breg dete katrore per ndertim per plazh

  Kavajë 2 gusht 23:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi 2-kateshe + oborr
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2-kateshe + oborr

  Shtepi 2- kateshe me oborr.

  Korçë 2 gusht 15:34
  8.500.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion shitet biznes dhe banim
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet biznes dhe banim

  Ne Tirane ne zonen e Porcelanit ne Kryqezimin e madh ne rresht te pare dhe i pari ne forme horizonta

  Tiranë 1 gusht 23:28
  300.000 €