Vetura

Audi | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Audi A6 3.0tdi 2005/// okazion5500€
  Vetura

  Audi A6 3.0tdi 2005/// okazion5500€

  #️⃣ Shitet/ Nderrohet 🚘Marka/Modeli: Audi A6 ⚙ Motorr: 3.0 tdi quattro 📈Fuqia: 224 hp 📅 Viti:

  Tiranë Sot, 07:06
  5.500 €
 • 8 foto
  Audi A5 S-Line 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A5 S-Line 2.0 TDI

  Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga

  Lushnjë Sot, 06:02
  17.500 €
 • 8 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Sot, 02:20
  9.200 €
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Vetura

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Sot, 00:38
  19.999 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 benzine
  Vetura

  Audi A4 2.0 benzine

  Audi A4 2.0 tfsi benzine full

  Tiranë Sot, 00:35
  14.200 €
 • 10 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6 viti 2006,283 mije km,motorr 2.7 TDI shum i shpejt dhe ekonomik. Sensor parkimi para-mbrapa,

  Elbasan Sot, 00:31
  6.200 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Dje, 23:48
  6.900 €
 • 4 foto
  shitet ose ndrrohet
  Vetura

  shitet ose ndrrohet

  Audi q7 sline full option 3.0 tdi

  Shkodër Dje, 22:37
  12.000 €
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 2.7 tdi super e shpejt, full option ,shume ekonomike ,210 mije km ORIGJINALE, 3 celsa,letra

  Durrës Dje, 22:20
  11.900 €
 • 8 foto
  Shitet Q5 2015. 3.0 diesel. PA tax luksi. 180000km
  Vetura

  Shitet Q5 2015. 3.0 diesel. PA tax luksi. 180000km

  Audi Q5 3.0 Diezel Viti 2015 Makina me.Dogane Cmimi 23.000€ Kamio Automatike.dopio Panorama, ndezje.

  Tiranë Dje, 22:10
  23.000 €
 • 6 foto
  AUDI A4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, motorr 2.0 naft

  Tiranë Dje, 22:09
  12.900 €
 • 11 foto
  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  AUDI A3, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane paguar+targa siguracion etj, motorr 1.6 nafte, kam

  Tiranë Dje, 21:58
  16.900 €
 • 7 foto
  Audi Q5 panoram
  Vetura

  Audi Q5 panoram

  Makina ka pak kohe qe ka ardhur,targuar dat 5 gusht sedile me korent me ngrohje pilot automatic, tav

  Fier Dje, 21:49
  10.800 €
 • 3 foto
  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL
  Vetura

  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL

  2.0 NAFTE LOOK S-LINE VITI. 2014 START-STOP GOMA DISQE TE REJA R18 SEDILE NGROFJE FTOFJE PAKETA SLI

  Tiranë Dje, 21:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A7
  Vetura

  Audi A7

  📁 Shitet: Audi A7 3.0 TDI Quattro -S-LINE- • Viti: 2012 • , Navigator i madh Multifunksional blu

  Tiranë Dje, 21:28
  22.000 €
 • 9 foto
  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003
  Vetura

  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003

  Makina ne gjendje perfekte si ne foto me te gjitha letrat deri ne Maj 2020

  Lezhë Dje, 21:24
  3.800 €
 • 3 foto
  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008
  Vetura

  AUDI Q7 S LINE 3.0 DIESEL “FULL OPSION”VITI 2008

  ✅:Marka:Audi Q7 S LiNE SUPER “FULL” ✅:Motorr:3.0 ✅:VIti: 2008 ✅:Lenda djegese:DIESEL ✅

  Kavajë Dje, 21:19
  15.000 €
 • 10 foto
  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE
  Vetura

  Audi A6 2.0 nafte S-LINE SAPO ARDHUR NGA JASHTE

  AUDI A6 2.0 nafte LOOK S-LINE FABRIKE Kamio automat 8G(7+1 marshe) Navigator te madh klimatronik bi

  Tiranë Dje, 21:11
  10.900 €
 • 5 foto
  Auto line 2018
  Vetura

  Auto line 2018

  Shitet : Audi A4 viti i prodhinit 2008 ne gjendje shum te mir motorike ashtu dhe xhenerike .me 256.4

  Fier Dje, 21:11
  11.500 Lek
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet audi a6 3.2 benzin e ardhur nga zvicra sllon lekur kamosh bezh kseno bi kseno ne gje shum te

  Tiranë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vetem shitet
  Vetura

  Vetem shitet

  Audi A6L quatro i vitit 2001 me xhama origjinal te zi mbrapa modeli L full-me xhama elektrik sedilje

  Tiranë Dje, 20:40
  2.700 €
 • 10 foto
  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET
  Vetura

  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET

  AUDI A3 Automat SHITET - NDERROHET viti prodhimit 2006 ngjyre kafe e erret - klima ne 2 zona - ka

  Tiranë Dje, 20:35
  6.800 €
 • 1 foto
  shitet Audi A 4 2.7
  Vetura

  shitet Audi A 4 2.7

  Shitet Audi A 4 2.7 nafte automat me 7+1 ne gjendje te mir (sa jan ber vaj +filtra +ferrota para m

  Tiranë Dje, 20:11
  6.600 €
 • 8 foto
   AUDI A6 S-LINE 2.7TDI
  Vetura

  AUDI A6 S-LINE 2.7TDI

  AUDI A6 S-LINE 2.7TDI 2008 MAKINA NE GJENDIE SHUME TE MIRE ME DOKUMENTA TE BERE DERI NE DHJETORE 201

  Fier Dje, 20:04
  8.900 €
 • 6 foto
  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006
  Vetura

  AUDI A3 AUTOMAT VITI 2006

  Shitet audi a3 automat motorr 2.0 naft makina sapo ka ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjend

  Kavajë Dje, 19:59
  5.200 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, full opision, prodhimi dhjetor 2004, baxho m

  Tiranë Dje, 19:48
  5.500 €
 • 4 foto
  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet
  Vetura

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0 me dokumenta shqiptare qe i mbarojne ne janar 2020,makina esht

  Tiranë Dje, 19:24
  13.000 €
 • 0 foto
  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp
  Vetura

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2 benzine 580 hp ne gjendje perfekte, makina eshte me dokumente shqiptar

  Tiranë Dje, 19:23
  30.000 €
 • 5 foto
  Audi A4 automat
  Vetura

  Audi A4 automat

  shitet audi a41.9 automat viti 2004 makina esht shum ne gjendje temir ne qershor esht targuar 4500€

  Tiranë Dje, 19:22
  4.500 €
 • 10 foto
  Audi A6 okazion
  Vetura

  Audi A6 okazion

  Shitet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo ber

  Tiranë Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6 full option
  Vetura

  Audi A6 full option

  Audi A6 3.0 tdi quattro Look s-line shum e shpejt mban shum ne rruge me 5 dyer marsha. ne timon ngjy

  Tiranë Dje, 18:42
  6.500 €
 • 3 foto
  AUDI A7 TIP-TOP
  Vetura

  AUDI A7 TIP-TOP

  SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUALE. TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIOZ. CMIMI I

  Fier Dje, 18:38
  22.000 €
 • 11 foto
  Audi A6 2.7 TDI AUTOMAT (model i ri)
  Vetura

  Audi A6 2.7 TDI AUTOMAT (model i ri)

  Audi a6 2.7 nafte kamio automatike viti 10/2009 e sapo ardhur nga gjermania 190.000km 2 celsa perkat

  Elbasan Dje, 18:36
  9.800 €
 • 11 foto
  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë Dje, 18:08
  15.000 €
 • 9 foto
  AUDI A8 PRESIDENCIALE MATRIX
  Vetura

  AUDI A8 PRESIDENCIALE MATRIX

  Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjermania. Makina ka 94.000 km. Makina eshte ne supe

  Tiranë Dje, 17:58
  50.000 €
 • 4 foto
  AUDI Q7 FULL FULL..MUNDESI NDERRIMI..
  Vetura

  AUDI Q7 FULL FULL..MUNDESI NDERRIMI..

  AUDI Q7 3.0 TDI 2007 4X4 SENDILE ME NGROFJE PARA MRAPA TIMONI ME NGROFJE XHAMA TE ZI +PERDE ORIGJINA

  Elbasan Dje, 17:54
  12.500 €
 • 3 foto
  Audi A4 , 2007 !!!!
  Vetura

  Audi A4 , 2007 !!!!

  Audi A4 2.0 FSI , i pershtatshem per impiant gazi . Automat , navi , sensore parkimi , sendilje me n

  Tiranë Dje, 17:48
  6.400 €
 • 7 foto
  Audi A4 2.0 TFSI , S-LINE 2016 , FULL !!!!!
  Vetura

  Audi A4 2.0 TFSI , S-LINE 2016 , FULL !!!!!

  Audi a4 , 2.0 tfsi , automat , 49.000 km origjinale . Tapiceri lekure , sedilje elektrike , baxha ,

  Tiranë Dje, 17:46
  16.500 €
 • 8 foto
  AUDI A6 3.0 NAFTE AUTOMAT START STOP F1 - +
  Vetura

  AUDI A6 3.0 NAFTE AUTOMAT START STOP F1 - +

  AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18 ......FULL NR TEL 0676433920

  Tiranë Dje, 17:42
  5.000 €
 • 8 foto
  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009
  Vetura

  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009

  PRIVAT SHET AUDIN-FULL FULL DH NUK KA NEVOJ PER AS NJE SHERBIM FOTOT FLASIN VETE. PER ME SHUM KONT

  Tiranë Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A3 super full panorama f1 sline
  Vetura

  Audi A3 super full panorama f1 sline

  Audi a3 viti 2006 me 185 mij km super full marshe te timoni s line orgjinal nga fabrika ngrofje send

  Tiranë Dje, 17:32
  7.400 €
 • 0 foto
  OKAZION!!! Disqe te reja ABT 22inch... ORIGJINAL
  Vetura

  OKAZION!!! Disqe te reja ABT 22inch... ORIGJINAL

  Shiten me nje cmim super okazion 1 pale disqe ABT DR 22 INCH te paperdorur, bashke me super goma te

  Tiranë Dje, 16:52
  2.500 €
 • 9 foto
  OKAZIONNN  AUDI S4 quattro
  Vetura

  OKAZIONNN AUDI S4 quattro

  Audi S4 3.0 TFSI quattro ose 4x4 2010 Look RS4 163930 km origjinale me liber sherbimi ku servisi f

  Elbasan Dje, 16:36
  19.000 €
 • 5 foto
  Shitet: AUDI A6 S-LINE 3.0tdi QUATTRO
  Vetura

  Shitet: AUDI A6 S-LINE 3.0tdi QUATTRO

  audi a6 s line. viti 2005. km:252mije. 3.0nafte 4x4. taksa siguracion te sapo paguara. ne gjendje sh

  Tiranë Dje, 16:13
  5.900 €
 • 10 foto
  Audi A3 S Line 170hp
  Vetura

  Audi A3 S Line 170hp

  Shitet Audi A3 S Line fabrike Motorr 2.0 nafte 170hp viti 2007 Makina esht ne gjendje perfekte me t

  Tiranë Dje, 16:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Audi A5 Nafte 2.7
  Vetura

  Shitet Audi A5 Nafte 2.7

  Audi A5. Fund i 2010 , full option , S-Line brenda dhe jasht. Look komplet origjinal. Makina eshte m

  Tiranë Dje, 15:43
  16.000 €
 • 8 foto
  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6
  Vetura

  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6

  Shitet Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6 Makina eshte blere ne Kanada 🇨🇦. Eshte targuar me targe t

  Tiranë Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI  A8
  Vetura

  AUDI A8

  AUDI A8 -- 3.0 Nafte Quattro. viti 12/20106 FULL OPTIONS. Sallon Lekure. Kseno. Disqe alumini me g

  Tiranë Dje, 15:03
  10.000 €
 • 7 foto
  Okazion Audi A8 (Mundesi Nderrimi)
  Vetura

  Okazion Audi A8 (Mundesi Nderrimi)

  Shitet Audi A8 viti 2005 200.000Kilometra Full Option Perde origjinale (me buton) Sherbimet te gjith

  Elbasan Dje, 14:50
  Me Marrveshje