Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Tiptronic |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 13 foto
  VW passat 1.8T 2004 Benzin+Gaz
  Vetura

  VW passat 1.8T 2004 Benzin+Gaz

  Makina shitet per arsye emigrimi ose nderrohet me makine me targa greke ( / -) diferencen. Mund te n

  Durrës 15 tetor 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet plastation 3 ne gjendje perfekte arsya e shitjes esht sepse nuk esht ne perdorim te instaluar

  Gjilan 2 shtator 22:44
  155 €
 • 4 foto
  Golf 7 2.0 tdi
  Vetura

  Golf 7 2.0 tdi

  Shitet golf 7 2013

  Prishtinë 7 mars 17:15
  21.000 €
 • 5 foto
  Golf 5 V Look GTI Automat Nafte
  Vetura

  Golf 5 V Look GTI Automat Nafte

  Motorr 2.0 klimatronic dy zona,xhama te katert elektrik dhe te zinj 30% pas.automat kamjo me e mir

  Tiranë 26 gusht 17:59
  5.500 €