Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.
  Vetura

  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.

  Caddy.1.9.Dizel.Viti.1997.Regj.06.02.2020.Ka Servo Abs Centrall Muzik Goma Te Mire Ne Llapushnik 25

  Prishtinë Sot, 07:23
  1.199 €
 • 2 foto
  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.
  Vetura

  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

  Golf 2 1.6.dizel.regj.05.01.2016.ne aksion viti.14.03.1989.shum I mire asht qmimi 900.euro.i fundi m

  Prishtinë Sot, 07:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 07:21
  799 €
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Sot, 07:21
  49 €
 • 10 foto
  passat 3c 2.0 DZG automatik
  Vetura

  passat 3c 2.0 DZG automatik

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Sot, 07:19
  15 €
 • 5 foto
  VW T4 1.9 tdi -96 rks 10 muj ndrrim
  Vetura

  VW T4 1.9 tdi -96 rks 10 muj ndrrim

  Shes VW T4 1.9 tdi me i te kuqe me motorr te sharanit.Viti i prodhimit 1996 ka 10 muaj rks ne emer t

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blej vw golf 2,3 passat 2,3 vento rks
  Vetura

  Blej vw golf 2,3 passat 2,3 vento rks

  Blej vw golf 2,3, passat ,2,3 vento, pikap caddy me qmime te mira Pres te interesuar serioz viber +3

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  vw golf 2 1.6 dizell -87
  Vetura

  vw golf 2 1.6 dizell -87

  Shes vw golf 2 1.6 dizell i thjeshte viti i prodhimit 1987 edhe ne libreslz dizell me motorrin e vet

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Sot, 07:18
  29 €
 • 3 foto
  T2 T3 T4 Kombi
  Vetura

  T2 T3 T4 Kombi

  Shes kombin dizell ne gjendje shum tmir si matorr ashtu edhe kallaseri .Kombi posedon Matorr 1.9 Diz

  Mitrovicë Sot, 07:17
  1.700 €
 • 3 foto
  shes venton benzin viti 94, 2 muj rexh
  Vetura

  shes venton benzin viti 94, 2 muj rexh

  shes venton benzin 2.0 viti 94 rexh 18-10-2019.kerri esht ne xhendje te mir goma te mira airbega ra

  Ferizaj Sot, 07:00
  1.300 €
 • 1 foto
  GOLF 4,1.9 TDI Special
  Vetura

  GOLF 4,1.9 TDI Special

  Shes VW Golf 4 ,1.9 TDI ,Special , viti i prodhimit 2002,rexhistrim deri ne muajin Maj 2020 .Klim AC

  Gjilan Sot, 06:40
  4.200 €
 • 10 foto
  T4  1.9 DIZELL TRANSPORTER
  Vetura

  T4 1.9 DIZELL TRANSPORTER

  VW T4  1.9  DIZELL   TRANSPORTER VITI 1997    ~~VIBER +383 49 855 993 3 ULSE~RKS I SKADUM    S

  Prishtinë Sot, 06:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet gollfi 6 dizell 1.6 tash e kam Doganu vet dhe e kam Regjistru me tabela kosoves kerri asht i

  Gjilan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Touareg
  Vetura

  VW Touareg

  Shes VW Touareg 3.0 V6 ne gjendje shum te mire teknike, eshte ekstra me te gjitha opcionet funksiona

  Prishtinë Sot, 06:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet elte 28
  Vetura

  Shitet elte 28

  Elte 28 kamjonet 2.4dizell viti 1986 regjistrm i skaduar ka ceraden e re kater gomat me c esht ne gj

  Ferizaj Sot, 05:56
  950 €
 • 12 foto
  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps
  Vetura

  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps

  Shitet Golf V 2.0 TDI 140 ps INDIVIDUAL DSG Drita xenon bi xenon senzor shiu navigatin klima dy zo

  Prishtinë Sot, 05:00
  7.500 €
 • 11 foto
  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011
  Vetura

  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011

  Shitet tourani sport dsg 2011 full ekstra 1.6 TDi (me i te kuqe) viti 2011 me partikellfilter(DPF) a

  Ferizaj Sot, 04:53
  11.000 €
 • 9 foto
  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj Sot, 04:53
  8.900 €
 • 10 foto
  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE FABRINISHT DIESEL, HIDROLIG, SIBER, 5 S

  Pejë Sot, 04:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, SIBER, GOMAT E MI

  Pejë Sot, 04:52
  1.000 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 03:42
  2.500 €
 • 0 foto
  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL
  Vetura

  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL

  Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps Karrika lekur rekaro me nxemje Shiber navigation klima dy zonale pulla t

  Prishtinë Sot, 03:32
  7.500 €
 • 11 foto
  POLO 1.4TDI 2005
  Vetura

  POLO 1.4TDI 2005

  POLO 1.4TDI 5SHPEJSI VITI PRODHIMIT 2005 1 VIT RKS XHAMAT ELETRONIK KARRIKAT ME NXEMJE 233K T

  Fushë Kosovë Sot, 02:35
  3.900 €
 • 2 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  Pikapi eshte shume i ruajtur, problem eshte me gjet ma te mire , km orgjinal reth 130000 klimatronik

  Prishtinë Sot, 02:23
  6.500 €
 • 6 foto
  shes golf 2 Turbo dizel 1.6
  Vetura

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6.Regjistrim ne shtator.Gjendjen e ka shum te mir .

  Lipjan Sot, 02:23
  1.750 €
 • 8 foto
  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011
  Vetura

  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon klim tronike gjamt elektronik mbyllje qend

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale
  Vetura

  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale

  Vetura osht ne gjendje te rregullt e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim funksjona

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasat 1.9 Dizel Klim Tronike VP 98
  Vetura

  Pasat 1.9 Dizel Klim Tronike VP 98

  Vetura osht ne gjendje perfekte posedon klim tronike 4 goma te reja mbyllje qendrore gjamat elektro

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 2 1.6
  Vetura

  Golf 2 1.6

  Shef golf 2 1.6 i thjesht ngjendje shum trregult posedon klimen nga fabrika,dy par goma tveres ne f

  Prishtinë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj

  Shitet golfi 5 be gjendje te rregullt teknike she optike shihen fotot dizel 2,0 climatronic gjitbqka

  Gjilan Sot, 01:59
  5.300 €
 • 3 foto
  wv Caddy
  Vetura

  wv Caddy

  shitet Caddy ne gjendje te mir vet e kam ba doganen e tabela

  Viti Sot, 01:52
  3.500 €
 • 1 foto
  Kombi T4
  Vetura

  Kombi T4

  Shitet kombi t4 ne gjendje shum te mir TIPTOP rks 4muj perkthimi menjeher. Vlen te theksohet se ka A

  Vushtrri Sot, 01:52
  1.900 €
 • 8 foto
  Passat Comfortline 1.6 2017
  Vetura

  Passat Comfortline 1.6 2017

  Shitet Passat 1.6 TDI i vitit 2017. Ka 30111 km me servise te rregullta. Ka sigurim full kasko deri

  Prishtinë Sot, 01:44
  22.500 €
 • 5 foto
  passat 2.5 dizell
  Vetura

  passat 2.5 dizell

  Ne gjendje te mir regjistrim 1 jave

  Gjilan Sot, 01:08
  2.500 €
 • 8 foto
  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89
  Vetura

  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89

  Golf 2 Dizell 1.6 viti 89 regjistrim 20.11.2019 golfi osht ne gjendje te mir teknike ka karsori te

  Obiliq Sot, 01:08
  850 €
 • 11 foto
  VW CADDY PIKAP
  Vetura

  VW CADDY PIKAP

  SHITET VW CADDY, VITI 11.2007, Model 2008 SDI 240 000 KM ME LIBER SERVISI DHE TË GARANTUARA (VW SER

  Prishtinë Sot, 00:59
  4.800 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 00:56
  1 €
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan Sot, 00:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R 4 Motion viti 2010 klimatronik Bordkompjuter Tempomat Karrikat m

  Prishtinë Sot, 00:41
  9.100 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI

  Shitet Golf 6 viti 2011 Klimatronik Bordkompjuter Highline I ardhur nga Gjermania I doganuar me.11.

  Kamenicë Sot, 00:41
  8.800 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:40
  1.200 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 00:39
  3.800 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:39
  1.200 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 00:37
  3.800 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM

  climatronik abs esp dsg xenon bixenon senzor parkingu 4x gjamat me rym farat robot fellne 16 pa doga

  Prishtinë Sot, 00:35
  5.500 €
 • 3 foto
  Kombi 4x4
  Vetura

  Kombi 4x4

  Shitet Kombi VW LT 40 4x4 Ne Gjendje te Rregullt 2.4 Turbo Disel

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI TEAM VITI I PRODHIMIT : 2010 I SAPO ARDHUR ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE 15

  Prishtinë Sot, 00:05
  7.300 €
 • 4 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shes golf 2 turbo diesel gjendje trregullt me regjistrim 10 muaj te mbetur

  Prishtinë Sot, 00:05
  900 €