Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  POSAT I VITIT 2005. MOTOR 200 NAFTE
  Vetura

  POSAT I VITIT 2005. MOTOR 200 NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR NGA ITALIA. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. MUNDESI FINANCIMI ME KESTE. CMIMI 3700

  Fier Sot, 07:33
  3.700 €
 • 7 foto
  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat
  Vetura

  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat

  VW Touran 2.0 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 6.700€ 7 Vende

  Tiranë Sot, 07:31
  6.700 €
 • 10 foto
  VW PASSAT HIGH LINE
  Vetura

  VW PASSAT HIGH LINE

  Shitet : VW PASSAT HIGH LINE Viti 2007 ... Cambio automatike ( DSG) ... Km 180000 origjinale ... Na

  Tiranë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOURAN 1.9 TDI CAMBIO AUTOMAT DSG
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI CAMBIO AUTOMAT DSG

  Shesim : VW TOURAN LIMITED , Motor 1.9 TDI 77 CV , super ekonomike , Cambio automatike DSG , me 7 m

  Tiranë Sot, 07:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca
  Vetura

  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca

  Shes touran viti 2009 ne gjendje perfekte naft kiloma origjinale 170 000 mije ngjyra e zeze manual

  Fier Sot, 07:26
  5.600 €
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011

  Golf 6 Plus 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 2011 Model i 2012 Sapoardhur Nga Gjermania Pa Dogan Vetura eshte

  Prishtinë Sot, 07:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010

  Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2010 Sapoardhur Pa Dogan Vetura eshte e Garantuar per Kilomet

  Prishtinë Sot, 07:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pasat viti 2008 kamio automat
  Vetura

  Pasat viti 2008 kamio automat

  Pasat viti 2008 kamio automat super gjendje 181.000km makina esht ne gjendje shum te mire full opsio

  Durrës Sot, 07:20
  4.800 €
 • 10 foto
  Golf Vl 2.0 TDI model Team
  Vetura

  Golf Vl 2.0 TDI model Team

  Shitet Golf Vl 2.0 TDI,i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte me Libra Servisi. Vetura pose

  Prishtinë Sot, 07:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Super okazion Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  Super okazion Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Tiranë Sot, 07:03
  4.999 €
 • 11 foto
  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Kurbin Sot, 07:02
  4.499 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës Sot, 07:00
  4.200 €
 • 5 foto
  Okazion Caddy 1.9 tdi
  Vetura

  Okazion Caddy 1.9 tdi

  shitet vw cadyy viti prodhimit dhjetor 2006, ardhur nga gjermania,dogane e paguar,me targa shqiptare

  Durrës Sot, 06:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet golf 7
  Vetura

  Shitet golf 7

  Shitet golf 7 boj edhe ndrrim

  Fushë Kosovë Sot, 06:40
  8.000 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier Sot, 06:36
  9.500 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 05:23
  8.400 €
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 2014
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0

  Fier Sot, 05:21
  25.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf Plus
  Vetura

  Volkswagen Golf Plus

  VW Golf 5 Plus. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Vi

  Fier Sot, 05:19
  4.900 €
 • 5 foto
  .....
  Vetura

  .....

  Vetura esht Top ka vetum 21000 kilometra esht e vitit 2015 dhe i duhen 5 l nqin Naft. Vetura esht me

  Ferizaj Sot, 03:08
  22.000 €
 • 10 foto
  Caddy 2006
  Vetura

  Caddy 2006

  CADDY 2006 , 2.0SDI ME KONDICIONER. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te mire p

  Tiranë Sot, 01:50
  4.300 €
 • 10 foto
  T5 KOMBI
  Vetura

  T5 KOMBI

  SHITET KOMBI T5 NE GJENDJE TE RREGULL VEQ SA KA ARDHE PREJ ZVICRRE ,VETURA ESHTE 2.5 DIZEL VITI 200

  Prishtinë Sot, 01:29
  6.800 €
 • 10 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

  Vlorë Sot, 01:15
  4.299 €
 • 0 foto
  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra
  Vetura

  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Prishtinë Sot, 01:08
  9.250 €
 • 9 foto
  Volkswagen Passat 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Passat 2.0 TDI

  Volkswagen Passat 2.0 TDI . Viti prodhimit 2006 .Manual me 6 shpejtsi . Ngjyre te zezë . Ne gjendje

  Gjilan Sot, 01:00
  2.250 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 GT origjinal Fabrike 👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi + GARANCI👍

  Durrës Sot, 00:57
  5.399 €
 • 11 foto
  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE
  Vetura

  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE

  VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ( BRC)👍 Version GOAL👍 VITI 2007👍 180447 KM me liber Servisi 👍

  Durrës Sot, 00:57
  4.799 €
 • 11 foto
  ♻️ VW PASSAT CC 2.0 NAFTE ~2009~AUTOMATIKE ~KAMERA
  Vetura

  ♻️ VW PASSAT CC 2.0 NAFTE ~2009~AUTOMATIKE ~KAMERA

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte👍VITI 11/2009 dale n pune n 2010👍 Kambio AUTOMATIKE(tip-tronic)👍 1994

  Durrës Sot, 00:57
  10.999 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 Version UNITED👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi 👍 EMERTIMI I GAZR

  Durrës Sot, 00:57
  4.999 €
 • 4 foto
  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Gjilan Sot, 00:56
  9.250 €
 • 11 foto
  ♻️VW CADDY 1.6 nafte ~ 2011 ~ kambio MANUALE ~
  Vetura

  ♻️VW CADDY 1.6 nafte ~ 2011 ~ kambio MANUALE ~

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrol

  Durrës Sot, 00:56
  7.999 €
 • 8 foto
  Vw Caddy Maxi Life 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Vw Caddy Maxi Life 1.6 TDI Automatik

  Pershendetje miq! Ofroj ne shitje nje vetur shum interesant. Vetura e tipit Vw Caddy e cilla eshte

  Tiranë Sot, 00:54
  6.800 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02
  Vetura

  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02

  Shes Veturen Golf 4 Champion 1.9TD(I) Diesel. Vetura osht ne gjendje te rregullt i sapo ardhun nga g

  Lipjan Sot, 00:45
  2.250 €
 • 11 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 00:40
  6.000 €
 • 11 foto
  WW CADDY 1.9 TDI AUTOMATIK V.P 2007 ME KLIM
  Vetura

  WW CADDY 1.9 TDI AUTOMATIK V.P 2007 ME KLIM

  WW CADDY 1.9 TDI DSG PO SA ARDHUR NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU JASHT . PERMBAN KLIM

  Podujevë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen Transporter 2.5 tdi viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Transporter 2.5 tdi viti 2008

  Shitet Volkswagen Transporter 2.5 tdi, viti 2008, km 187000, me tvsh te paguar, sapo ardhu

  Fier Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Sot, 00:08
  8.400 €
 • 4 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, km 175000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.06.2019 nga Siena Ital

  Fier Dje, 23:57
  4.800 €
 • 10 foto
  Volkswagen Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi, km 183000,viti 2005, me tvsh te paguar. cmimi 5200 euro, ardhur me

  Fier Dje, 23:57
  5.200 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009

  PA DOGAN Shes Golf 6 2.0 tdi 103 kw 140 ps model High Line viti 13.12.2009 Automatic-Tipronic DSG ne

  Podujevë Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Golf 5
  Vetura

  Shes Golf 5

  Shes golf 5 me motor 1.9 naft. Viti 2005 me kambio manuale. E sapo ardhur nga Italia. Makina eshte n

  Lushnjë Dje, 23:52
  4.200 €
 • 11 foto
  Shes golf 5 1.9 naft
  Vetura

  Shes golf 5 1.9 naft

  Shes Golf 5 i fundit te 2008 me motor 1.9 naft. Makina eshte e sapoardhur nga Italia me liber sherbi

  Lushnjë Dje, 23:51
  5.200 €
 • 11 foto
  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?
  Vetura

  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?

  ❇️ Viti - 2003 ❇️ ❇️ Motor - 1.6 ❇️ ❇️ Karburanti - benzin ❇️ ❇️ Kilomet

  Durrës Dje, 23:46
  2.700 €
 • 2 foto
  Shes golf 6
  Vetura

  Shes golf 6

  Shes golf 6 1.6 tdi manual fellne ne gjendje trregullt pa dogan nr kontaktus +491636183057

  Vushtrri Dje, 23:40
  6.200 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.4 2007
  Vetura

  Golf 5 1.4 2007

  Shitet golf 5 1.4 benzin i sapo ardhur nga zvicra me 170 mij km te veta origjinale makina esht shum

  Elbasan Dje, 23:35
  4.200 €
 • 7 foto
  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??

  Shitet golf 5 i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭.Makina esht super gjendje super e paster me xhama te z

  Elbasan Dje, 23:35
  4.450 €
 • 7 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS

  Shitet passat cc 2.0 tdi automatic 177 ps ngjendje perfekte pa dogan

  Prishtinë Dje, 23:31
  10.900 €
 • 8 foto
  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006

  Shitet VW Caddy LIFE 1.6 Benzine/Gas (102 PS) prodhim i vitit 2006 e sapo ardhur ne rruge tokesore n

  Durrës Dje, 23:25
  5.700 €
 • 5 foto
  VW Polo 1.4 TDI 2003
  Vetura

  VW Polo 1.4 TDI 2003

  Shitet VW Polo e fund vitit 2003 me motorr 1.4 TDI (DI te kuqe) e sapo ardhur nga Gjermania,me dogan

  Durrës Dje, 23:24
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Touran Automat viti 2008
  Vetura

  VW Touran Automat viti 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Dje, 23:24
  5.600 €