Vetura

VW Volkswagen | Sharan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  vw sharan
  Vetura

  vw sharan

  shitet vw sharan nafte me di te kuqe kamja manuale 6 marshe makina disponon clima tronic sendilje me

  Tiranë Sot, 05:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Sot, 02:28
  2.250 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan
  Vetura

  Volkswagen Sharan

  Shitet Volkswagen Sharan Higline Viti 2008 Klima tronik Navigator i madh Gomandat ne timon Sensor pa

  Tiranë Dje, 21:26
  6.200 €
 • 5 foto
  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Kukës Dje, 20:32
  5.500 €
 • 5 foto
  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS
  Vetura

  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Tiranë Dje, 20:32
  5.500 €
 • 7 foto
  Sharan i sapo hardhur nga gjermania okazion
  Vetura

  Sharan i sapo hardhur nga gjermania okazion

  Shitet sharon super gjendje viti 2007 me dogane te paguar gati per tarka mororr 2 mish me tek boshte

  Tiranë Dje, 20:15
  5.300 €
 • 11 foto
  VW SHARAN 2.0 TDI DSG Automatik 2012
  Vetura

  VW SHARAN 2.0 TDI DSG Automatik 2012

  Shes Veturen VW Sharan 2.0 TDI DSG Automatik viti i prodhimit 2012 ne gjendje shum te mir teknike po

  Prishtinë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volkswagen Sharan 2.0 TDI, 7 vende, full optins
  Vetura

  Volkswagen Sharan 2.0 TDI, 7 vende, full optins

  Shes Volkswagen Sharan Bluemotion 2.0 TDI, e prodhuar ne 11/2008 e perdorur vetem nga nje pronar, me

  Tiranë Dje, 19:23
  5.650 €
 • 4 foto
  Sharan 2005--6200 Euro
  Vetura

  Sharan 2005--6200 Euro

  Mak eshte ne gjendje shum te mire,automat,navi,cd me bagazhjer,klima,sedilje me ngrohje,dy ekrane ke

  Tiranë Dje, 19:19
  6.200 €
 • 7 foto
  Vw Sharan 1.9 Tdi viti 98 me dogane
  Vetura

  Vw Sharan 1.9 Tdi viti 98 me dogane

  Vw sharan motorr 1.9tdi i vitit 98 ,kamio manuale,pilot automatik,sedilje me ngrohje,xhama elektrike

  Pogradec Dje, 17:50
  2.600 €
 • 7 foto
  VW Sharan 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK
  Vetura

  VW Sharan 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK

  OKAZION!!!!!             Makina ka punuar si DJ MUSIC Shes Volkswagen SHARAN 1.9 TDI me dy te kuqe,

  Tiranë Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW SHARAN 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK

  OKAZION!!!!!             Makina ka punuar si DJ MUSIC Shes Volkswagen SHARAN 1.9 TDI me dy te kuqe,

  Kukës Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Wolksvagen Sharan 1999
  Vetura

  Wolksvagen Sharan 1999

  Shes volksvagen Sharan me dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym pasqyre me rrym karrika me

  Prishtinë Dje, 14:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes WV Sharan 1.9 tdi 7 ulse rks
  Vetura

  Shes WV Sharan 1.9 tdi 7 ulse rks

  Shes WV Sharan 1.9 1999 7 ulse rks posedon gjama me rrym karrika me nxemje pasqyre elekrtronik goma

  Prishtinë Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet wv sharan viti 2009
  Vetura

  Shitet wv sharan viti 2009

  Shitet sharani ne gjendje te mir teknike viti i prodhimit muaji i 12-2009 nr.i kontaktit045-891-473

  Podujevë Dje, 14:23
  8.200 €
 • 7 foto
  Shitet VW Sharan 1.9 Naft.  6 1
  Vetura

  Shitet VW Sharan 1.9 Naft. 6 1

  Shitet VW Sharan 1.9 me Naft. Prodhim i vitit 1999 7 vende Kartat e paguara deri ne korik 2019

  Korçë Dje, 14:22
  2.000 €
 • 6 foto
  Shes vw sharan 1.9 tdi dizell 1997
  Vetura

  Shes vw sharan 1.9 tdi dizell 1997

  Vw sharan viti prodhimit 1997,1.9 tdi dizell, manual

  Prishtinë Dje, 13:38
  3.300 €
 • 8 foto
  Volswagen Sharan
  Vetura

  Volswagen Sharan

  Shitet Volswagen Sharan TDI te kuqe. Viti prodhimit fundi 2005. Kilometrat:192mij Kambjo: Manuale M

  Durrës Dje, 12:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Super okazion bexin gaz ltrat deri ne shkurt
  Vetura

  Super okazion bexin gaz ltrat deri ne shkurt

  Sharan bexin gaz 5 vende

  Durrës Dje, 09:33
  120.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharon 1.9naft automatik i2000shit
  Vetura

  Shitet sharon 1.9naft automatik i2000shit

  Shitet sharoni me letra sapo te prera me sherbime te bera per nje vit makina esh e 2000 shit 1.

  Tiranë Dje, 09:10
  3 Lek
 • 7 foto
  Sharan TDI 7 Ulse RKS ni vit ne gjendje te rregull
  Vetura

  Sharan TDI 7 Ulse RKS ni vit ne gjendje te rregull

  Sharan ford gallaxy 1.9 tdi 7 ulse rks ni vit ne gjendje te rregullt per ma shum 045/505-566 .

  Prishtinë Dje, 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 1.9 Diesel TDI
  Vetura

  Sharan 1.9 Diesel TDI

  Shitet vetura e tipit sharan 1.9 Diesel TDI vetura Posedon te gjitha serviset e bera ne zvicer, esh

  Prizren Dje, 07:22
  4.100 €
 • 11 foto
  ??VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006??
  Vetura

  ??VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006??

  💥5490€🇨🇭VW SHARAN 6+1 2.8Benzin V6 Automat ,2006 199mj km liber sherbimi,sapo ardhur mga zvicra🇨🇭me

  Tiranë Dje, 07:11
  5.490 €
 • 11 foto
  VW Sharan 2008
  Vetura

  VW Sharan 2008

  VW Sharan Viti 31-03-2008 1.9 tdi automatik Klimatronik Gjamat e par me rrym Radio mp3 Gjamat e

  Pejë 16 gusht 22:04
  6.800 €
 • 8 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Shitet sharani ne gjendje te regullt automatik 7 ulese viber +37744221134

  Pejë 16 gusht 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 2002
  Vetura

  Sharan 2002

  Makina ne gjendje shume te mire pa asnje difekt .

  Dibër 16 gusht 15:16
  2.500 €
 • 4 foto
  sharan
  Vetura

  sharan

  sharan tdi .me te gjitha sherbimet e bera,me dokumenta deri ne dhjetor,mund edhe te nderohet.

  Tiranë 16 gusht 14:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1
  Vetura

  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1

  VW Sharan 1.9 Nafte 2006 Manuale 4+1 Motorr : 1.9 Nafte Viti : 29.08.2006 Kambio : Manuale Lenda Dje

  Tiranë 16 gusht 14:44
  3.999 €
 • 3 foto
  Shitet Volswagen sharan
  Vetura

  Shitet Volswagen sharan

  Shitet Voswagen sharan me letra te paguara.Me 6 marshe,kambio manuale ,mundesi nderrimi

  Kavajë 16 gusht 14:24
  3.500.000 Lek
 • 5 foto
  Sharan 4+1 viti 2001 me te gjitha letrat
  Vetura

  Sharan 4+1 viti 2001 me te gjitha letrat

  Shitet sharani 4+1 ne gjendje te shkelqyer me gomat e reja me te gjitha letrat deri ne janar 2020 me

  Lezhë 16 gusht 12:09
  3.300 €
 • 5 foto
  VW SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK

  Shes WV/SHARAN 1.9-TDI AUTOMATIK KLIMA TRONIK, ABS, AIRBAG, GJAMAT ME RYM, PASQYRET ME RYM, KARIKAT

  Prishtinë 16 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shes sharoni o se nrrohe me makin teeter preferohe foristrrat l 2000 ose rav 4

  Dibër 16 gusht 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad
  Vetura

  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

  Shitete ne gjenje shum te mir asht per dorur vetem pe r familje asht shum e paster si mrena dhe jash

  Dibër 16 gusht 08:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw volkswagen.sharan
  Vetura

  Vw volkswagen.sharan

  Shitet per arsye te e,migrimit makina esht ne gjendje shum te mir me servis gjith mon ne kohen e duh

  Dibër 16 gusht 01:06
  3.500 €
 • 10 foto
  Vw Sharan, 1.9 TDI Trendline, Modeli 2009, 7 ulse
  Vetura

  Vw Sharan, 1.9 TDI Trendline, Modeli 2009, 7 ulse

  Sharani esht ngjendje te rregullt importuar nga zvicra, km 267,187, automatik tiptronik full opsion

  Prishtinë 15 gusht 20:56
  7.100 €
 • 4 foto
  VW Sharan TDI 2.0 170 PS Automatik
  Vetura

  VW Sharan TDI 2.0 170 PS Automatik

  Shes nje Sharan shume te mirembajtur, Modeli i vitit 2013, Full me te gjitha ekstrat, gjindemi ne Gj

  Gjakovë 15 gusht 19:47
  16.950 €
 • 3 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet sharon me letra t paguara per nj vit me gjendje t mire 1.9 tdi naft

  Sarandë 15 gusht 19:19
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet!! VW Sharan 1.9 naft 6+1
  Vetura

  Shitet!! VW Sharan 1.9 naft 6+1

  Shitet Vw Sharan 1.9 6+1 naft per arsye mos perdorimi Makina eshte perdorur nga nje pronar Makina

  Elbasan 15 gusht 17:39
  3.250 €
 • 8 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove 300.000 te reja Cmimi

  Korçë 15 gusht 12:33
  300.000 Lek
 • 2 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Shitet sharani benzin gaz te shenuar ne leje qarkullimi ne gjendje shum te mire.

  Tiranë 15 gusht 12:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wolksvagen sharan
  Vetura

  Wolksvagen sharan

  Shitet wolksvagen sharon viti 2008

  Durrës 15 gusht 10:35
  6.500 €
 • 11 foto
  VW SHARAN 1.9 TDI 6 MARSHA
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 TDI 6 MARSHA

  Shesim : Sharan 1.9 TDI 6 marsha Viti 2005... Klima bizona... ESP... 7 Vende... 192221 Km.. Pasqyra

  Tiranë 15 gusht 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ndrrim dyr dritare
  Vetura

  Ndrrim dyr dritare

  Shes sharanin 2009 me te gjitha fullfull

  Podujevë 15 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHARAN
  Vetura

  SHARAN

  Shes sharan viti 1999 asht 7 ulse gjamat elektronik me klim funksionale 1.9 dizel i rujtun shum i

  Vushtrri 14 gusht 12:17
  2.900 €
 • 7 foto
  Shitet vw Sharan 7 Ulse (Ndrrim)
  Vetura

  Shitet vw Sharan 7 Ulse (Ndrrim)

  Vw sharan 2001 7 ulse Klima tronik Regjitrim 1 vjet Servisin e kryer

  Prizren 13 gusht 16:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 2004
  Vetura

  Sharan 2004

  Shes Volkswagen Sharan 2004 1.9 nafte sedilja e pasagjerit rrotullohet 360 grade Tapiceri eshte e

  Tiranë 13 gusht 07:37
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet makina nga jani
  Vetura

  Shitet makina nga jani

  Shitet makina me letra te paguar per njr vit cmimi diskutushem

  Fier 12 gusht 19:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharani
  Vetura

  Sharani

  Shesh Sharanin

  Prishtinë 12 gusht 13:40
  3.200 €
 • 8 foto
  Shitet vetura familjare me 7 ulse
  Vetura

  Shitet vetura familjare me 7 ulse

  Shitet vetura ne gjendje perfekte me 7 ulse 1.9 tdi me 2 te kuqe Manual 6+1 Klimatronic ne funksi

  Mitrovicë 12 gusht 12:22
  4.800 €
 • 6 foto
  OKAZJON SHARON super gjendje sapo ardhur
  Vetura

  OKAZJON SHARON super gjendje sapo ardhur

  Shitet makina me te gjitha sherbimet e kryera ne koh ne super gjendje fizike dhe motorrike motorr 1.

  Tiranë 11 gusht 16:00
  5.400 €