Vetura
Fier

VW Volkswagen | Sharan | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW Sharan
  Vetura

  VW Sharan

  VW Sharan 1.8 Naft i sapo ardhur 4x4 Me navigator me Sensor pra mbrapa Lekur gomat e reja,super gjen

  Fier 26 shtator 19:37
  5.800 €
 • 0 foto
  Shitet volkswagen sharan 1.9, 6+1
  Vetura

  Shitet volkswagen sharan 1.9, 6+1

  Shitete volkswagen sharan motorrit 1.9 ne gjend je te mire teknike dhe xhenerike.

  Fier 25 shtator 15:21
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet nga iljazi
  Vetura

  Shitet nga iljazi

  Shitet automjeti ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike letrat kan nji jav qe kan mbaru makin

  Fier 9 shtator 20:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet makina nga iljazi
  Vetura

  Shitet makina nga iljazi

  Shitet makina ne gjengje pune te mir sharan 6+1 letrat kan nji jav qe i kan mbaru makina ndodhet ne

  Fier 9 shtator 20:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet VW Sharan 1.9 TDI \n
  Vetura

  Shitet VW Sharan 1.9 TDI \n

  per me shum info na kontaktoni

  Fier 6 shtator 12:14
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet makina nga jani
  Vetura

  Shitet makina nga jani

  Shitet makina me letra te paguar per njr vit cmimi diskutushem

  Fier 12 gusht 19:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Sharon 2000 naft viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Sharon 2000 naft viti 2008

  Makina ka ardhur nga jasht me dogan te paguar goma te reja sallon super te paster kondicioner super

  Fier 16 korrik 14:50
  4.900 €
 • 6 foto
  Volswagen Sharon 2000 naft viti 2008
  Vetura

  Volswagen Sharon 2000 naft viti 2008

  Me dogan te paguar me goma te reja sherbime te bera jasht me kondicioner dhe ne tavan te sendilet mb

  Fier 9 korrik 18:15
  4.900 €
 • 6 foto
  Volkswagen sharon 2000 naft viti 2009
  Vetura

  Volkswagen sharon 2000 naft viti 2009

  Makina ka ardhur nga jasht ne super gjendje shum e paster nga brenda me kondicioner dhe te tavani pe

  Fier 9 korrik 17:27
  4.400 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharon Viti 2008 2000 naft
  Vetura

  Volkswagen Sharon Viti 2008 2000 naft

  Makina eshte ne gjendje super ka ardhur nga jashte me sherbime te bera jasht goma te reja 100% sall

  Fier 4 korrik 22:02
  4.400 €
 • 0 foto
  Shetet
  Vetura

  Shetet

  Shitet makina pr arsye se nuk perdoret me

  Fier 31 maj 09:54
  1.500 €
 • 2 foto
  Vw sharon
  Vetura

  Vw sharon

  Shitet vw sharon 1.9 clima tronic gjendja motorike super me Dokumentacion te rregullt. Cmimi i disk

  Fier 20 maj 11:14
  1.250 €
 • 6 foto
  vw
  Vetura

  vw

  ne gjendje shume te mire

  Fier 6 prill 14:49
  5.700 €
 • 3 foto
  VW Sharan 1.9 2000 super gjendje
  Vetura

  VW Sharan 1.9 2000 super gjendje

  Shitet sharan 1.9 i 2000 me goma te reja dhe me te gjitha sherbimet e bera . Cmimi 2000 euro i disku

  Fier 4 prill 03:52
  2.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Sharan 1.9 TDI

  Volkswagen Sharan 1.9 TDI (I te kuqe) -e perdorur si makine familjare JO TAKSI -viti prodhimit dhjet

  Fier 3 prill 08:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw sharan 1.9 tdi
  Vetura

  Vw sharan 1.9 tdi

  Vw sharan 1.9 tdi viti 2002 kamjo manuale,makina esht ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet

  Fier 1 prill 23:12
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet vw sharon
  Vetura

  Shitet vw sharon

  Shitet vw sharon viti 99 .goma te reja.eshte nderruar rripi fazes .ka disqe alumini dhe bordura inox

  Fier 1 prill 12:09
  300.000 Lek
 • 4 foto
  VW Volksvagen Sharan 1.9 Nafte 2003
  Vetura

  VW Volksvagen Sharan 1.9 Nafte 2003

  VW Volksvagen Sharan 1.9 Nafte 2003 Manuale , makina disponon sensor parkimi navigator me 140000km t

  Fier 1 prill 06:52
  3.700 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndertohet
  Vetura

  Shitet ose ndertohet

  Shitet ose nderrohet me veture te vogel makina e tipit Sharon 6+1 persona, ngjyra blu e erret. Maki

  Fier 1 prill 01:29
  3.000 €