Audio / CD / Stereo në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Studio-Cd
  Audio / CD / Stereo

  Studio-Cd

  Shitet studio me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë Sot, 08:43
  1.200 Lek
 • 5 foto
  Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)

  Shes Amplifikator (zmadhues zëri për veturë) PYLE SA 2600X, 2/1 channel, 290 W, Active Crossover. K

  Prishtinë Sot, 08:42
  40 €
 • 3 foto
  okazjon
  Audio / CD / Stereo

  okazjon

  boks me blututh per makin ngjitet ne xham dhe perdoret per te folur ne cellular

  Tiranë Sot, 08:37
  35 Lek
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Sot, 08:31
  100 €
 • 10 foto
  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...
  Audio / CD / Stereo

  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp) Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe k

  Tiranë Sot, 08:31
  30 €
 • 0 foto
  Grundig c9000
  Audio / CD / Stereo

  Grundig c9000

  Shitet radio Grundig c9000 shum i ruajtur , nga gjermania Qmimi 220

  Ferizaj Sot, 08:07
  220 €
 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Sot, 08:03
  129 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Sot, 08:00
  129 €
 • 1 foto
  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth
  Audio / CD / Stereo

  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth

  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth

  Fushë Kosovë Sot, 07:58
  50 €
 • 2 foto
  jaybird true wireless sport headphones
  Audio / CD / Stereo

  jaybird true wireless sport headphones

  jaybird true wireless sport headphones ndexhojsat jan te reja ne paketim dhe jan origjinale

  Fushë Kosovë Sot, 07:58
  70 €
 • 1 foto
  Urbanista rome headphones te reja original
  Audio / CD / Stereo

  Urbanista rome headphones te reja original

  Urbanista rome headphones te reja ne paket jan origjinale

  Fushë Kosovë Sot, 07:58
  30 €
 • 2 foto
  JPL Free Harman ndexhojsa
  Audio / CD / Stereo

  JPL Free Harman ndexhojsa

  Jpl free harman ndexhojsa te reja me blutooth jan origjinale

  Fushë Kosovë Sot, 07:55
  70 €
 • 0 foto
  Pioneer Bass
  Audio / CD / Stereo

  Pioneer Bass

  Shes Bassin ne gjendje teper tmir kualitet tmir

  Prishtinë Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  2 Kasetofona PIONEER & CD Aura & Klimatronik
  Audio / CD / Stereo

  2 Kasetofona PIONEER & CD Aura & Klimatronik

  Shes nje kasetofon Pioneer shum i hjeshum indrron fotot ne ekran dhe ka Zërin e hatashëm me shanzher

  Prishtinë Sot, 05:22
  40 €
 • 7 foto
  PIONER CT-S410
  Audio / CD / Stereo

  PIONER CT-S410

  SHITET CASSET TAPE DECK PIONER CT-S410 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE , JU MIREPRESIM ☎️ 04

  Gjilan Sot, 02:56
  70 €
 • 5 foto
  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI
  Audio / CD / Stereo

  !!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W SUPER FUQI

  Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe

  Tiranë Sot, 01:03
  380 €
 • 1 foto
  Kasetofon
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon

  Shes ket kasetofon Sony dhe 1 super woofer dhe 1 kaset origjinal me qmim te lir ok..

  Ferizaj Sot, 00:37
  12 €
 • 0 foto
  Zmadhues i zerit per veture
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhues i zerit per veture

  shes zmadhues te zerit per veture disa jan ne rregull e disa kan nevoje me ju ndrru tranzistori i fu

  Mitrovicë Sot, 00:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pioneer autoparlanta (zvuqnika)
  Audio / CD / Stereo

  Pioneer autoparlanta (zvuqnika)

  Shes 2 autoparlanta (zvuqnika) te firmes "Pioneer" te ardhura nga Suedia. Jane te pa perdorura, 4-We

  Prizren Sot, 00:19
  120 €
 • 0 foto
  Zerim me qera
  Audio / CD / Stereo

  Zerim me qera

  Ofrojme zerim me qera per ahengje te ndryshme familjare

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  1 €
 • 0 foto
  "TECHNICS" Dobble Casset Deck
  Audio / CD / Stereo

  "TECHNICS" Dobble Casset Deck

  Shes Dobble Casset Deck "TECHNICS" per inqizim (kopjim) te audio kasetave. Eshte ne gjendje shume te

  Prizren Sot, 00:08
  15 €
 • 5 foto
  Motorola
  Audio / CD / Stereo

  Motorola

  Radio motorola ne gjendje te mire shiten per arsye misperdorimi baterite duhet zevendedu me te reja

  Tiranë Sot, 00:01
  250 €
 • 0 foto
  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC E55 (E RE)

  KUFJE ME BLUETUTH PLANTRONIC EXPLORER 55 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesore

  Tiranë Dje, 23:52
  3.500 Lek
 • 0 foto
  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)
  Audio / CD / Stereo

  KUFJE CALL CENTER PLATRONIKS 628 (SASI E LIMITUAR)

  PLATRONIKS AUDIO 628 (NEW BOX) https://www.plantronics.com/us/en/product/audio-628 Ky produkt ka 3

  Tiranë Dje, 23:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP
  Audio / CD / Stereo

  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP

  JBL GO 2 ( I RI) SASI E LIMITUAR! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service. Rr

  Tiranë Dje, 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L
  Audio / CD / Stereo

  JBL ORIGINALE GO2 SUPER OKAZION! 4000-9000-15000L

  JBL ORIGHINALE FLIP 4 9000 LEK JBP CHARGE 3 15000 LEK JBL GO 2

  Tiranë Dje, 23:41
  4.000 Lek
 • 0 foto
  IPTV Smart
  Audio / CD / Stereo

  IPTV Smart

  Blej IPTV Testo pastaj paguaj! mbi 6000 kanale + VOD Filma, seriale, etj. Server Stabil Të gjith

  Ferizaj Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dhe ndrrohen
  Audio / CD / Stereo

  Shiten dhe ndrrohen

  Shiten 2 ambiflator nga 3800 vatbokset kater cop 300 vat dy sp audio kasetofoni me dvd super ofert o

  Durrës Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Subwufer makine
  Audio / CD / Stereo

  Subwufer makine

  Subwufer bashke me amplifike brenda ne gjendje shum te mire. krijon nje atmosfere Te kendshme brenda

  Pogradec Dje, 22:23
  70 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta BASS 200W te ri pa perdo
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta BASS 200W te ri pa perdo

  Shiten 2copa Autoparlanta per vetur Boss 200watt Janë të ri ende në paket të pa përdorur , te gjith

  Ferizaj Dje, 21:56
  40 €
 • 7 foto
  Sisteme paisje audio per qera dhe shitje
  Audio / CD / Stereo

  Sisteme paisje audio per qera dhe shitje

  Sisteme dhe paisje audio.te madhesive dhe fuqive te ndryshme...per disco..clube..lounge bar e tj..pe

  Tiranë Dje, 21:55
  100 €
 • 1 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta me Amplifer-BASS
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta me Amplifer-BASS

  2 autoparlanta me amplifer Bass 220V usb.sd card shum zëerin e paster qmimi pak i diskutushem. TEL&a

  Ferizaj Dje, 21:55
  50 €
 • 1 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta me Bass USB.SDcard
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta me Bass USB.SDcard

  Shiten autoparlantat informatat ne foto qmimi pak i diskutushem TEL&VIBER:+38345455345 - +3834

  Ferizaj Dje, 21:55
  50 €
 • 0 foto
  Cd player
  Audio / CD / Stereo

  Cd player

  Shiten cd player importuar nga danimarka

  Mitrovicë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Panasonic
  Audio / CD / Stereo

  Panasonic

  Panasonic importuar nga danimarka

  Mitrovicë Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zmadhues
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhues

  Zmadhues zeri per vetur grunch 1000 wat original Importuar nga danimarka

  Mitrovicë Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 bokse ne gjendje super ,shume te fuqishme 40€
  Audio / CD / Stereo

  2 bokse ne gjendje super ,shume te fuqishme 40€

  2 bokse ne gjendje super Shume te fuqishme Marka Sony Cmimi 40€

  Tiranë Dje, 21:24
  40 €
 • 0 foto
  SHES RADION ANTIKE GJENDJE TE RREGLTE
  Audio / CD / Stereo

  SHES RADION ANTIKE GJENDJE TE RREGLTE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Prizren Dje, 21:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES RADION ANTIKE GJENDJE TE RREGULLTE
  Audio / CD / Stereo

  SHES RADION ANTIKE GJENDJE TE RREGULLTE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Prishtinë Dje, 21:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES RADION ANTIKE GJENDJETE TE RREGULLTE
  Audio / CD / Stereo

  SHES RADION ANTIKE GJENDJETE TE RREGULLTE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Ferizaj Dje, 21:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Muzik dhe zerim
  Audio / CD / Stereo

  Muzik dhe zerim

  Ofrojë: Muzikë Live Dj Muzikë Zërim me Qëra

  Prishtinë Dje, 20:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zerues urgjent
  Audio / CD / Stereo

  Zerues urgjent

  Shiten urgjent jan ne gjendje te rregullt me bluetooth,mcc card ,radio qmimi i fundit 130€ Nr +3834

  Kaçanik Dje, 20:09
  130 €
 • 3 foto
  JBL ~E7
  Audio / CD / Stereo

  JBL ~E7

  🔥Super ofertë🔥✅. JBL Wireless speaker E7. Te ri ne paket me ngjyra te ndryshme 🔥🔥Qmimi 25🔥🔥 ✅

  Mitrovicë Dje, 20:09
  25 €
 • 3 foto
  SteelSeries Arctis 5 Ndegjojse per gamer-a
  Audio / CD / Stereo

  SteelSeries Arctis 5 Ndegjojse per gamer-a

  7.1 Surround RGB Gaming Headset 16 Million RGB colors Prism RGB Illumination ClearCast, the Best Mi

  Ferizaj Dje, 20:01
  50 €
 • 0 foto
  RNS R15 CD,Navi,Blutooth,,SD Kartë
  Audio / CD / Stereo

  RNS R15 CD,Navi,Blutooth,,SD Kartë

  Shes RNS 315 Radio eshte shum e ruajtur punon perfekt ,ka Blutooth me harta te reja edhe per Kosove

  Prishtinë Dje, 16:48
  250 €
 • 2 foto
  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)
  Audio / CD / Stereo

  Pajisje dëgjimi Përforcues i zërit Bionik (SPY)

  Pajisje dëgjimi Fushëveprimi Përforcues i zërit Bionik i zërit 100 metra për zë 10X Së fundmi është

  Elbasan Dje, 16:44
  79 €
 • 6 foto
  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

  Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5 1. 2 DIN 7inch definicion të lartë me prekje të pl

  Elbasan Dje, 16:44
  179 €
 • 5 foto
  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI
  Audio / CD / Stereo

  Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI

  1 Cift Altoparlantesh Origjinal SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh per sistem HIFI 2.0 Bokse - Box -

  Elbasan Dje, 16:43
  5.000 Lek
 • 1 foto
  SHITEN ZVUSHNIKA
  Audio / CD / Stereo

  SHITEN ZVUSHNIKA

  SHITEN ZVUSHNIKA NE GJENDJE TE REGULLT

  Prizren Dje, 15:38
  10 €