• Ne Shitje Impiant Audio Car

  Ne Shitje Impiant Audio Car

  Shitet Impiant Muzike JBL BTX250 Vetem Per Bas Dhe Sub Bass Gjendja : E Perdorur Shitet Per Arsye Sepse Kam Mare Nje Impiant Tjeter Dhe Kete Se Perdor Me Shitet Per 60 Mij Leke (Pak i Diskutueshem)

  60.000 Lek
  Kuçovë
  Sot, 02:16
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre hua midis individëve, Irlandës, Zvicrës, Kanadasë, Belgjikës, Francës, Italisë, P

  700 €
  Mitrovicë
  Sot, 00:32
 • Shitet Mikseta e paperdorun

  Shitet Mikseta e paperdorun

  Shitet mikseta e re , e paperdorun

  199 €
  Gjilan
  Dje, 22:16
 • Okazion amplifikator

  Okazion amplifikator

  amplifikatro muzike per te fiksuar pas muzikes. nxitoni. se nuk gjihen leht te tilla dhe me kete qmim. ampli... 2000w qmim diskut.

  260 €
  Kukës
  Dje, 20:18
 • Zmadhus

  Zmadhus

  She's Zmadhus ngjendje shum tmir osht shum e fort e ardh un nga Gjermonia

  70 €
  Mitrovicë
  Dje, 19:16
 • Muzik per kerr

  Muzik per kerr

  Muzika asht e ardhur. Pi zvicrres siq po shifet ne foto asht e rujtne shum me zvushnika me rregullus komplet 4x120W 2x90w 2x30W per me shum kontaktoni nr ose viber +38649735282

  140 €
  Suharekë
  Dje, 16:27
 • audiobahn subwoofer

  audiobahn subwoofer

  Te interesuarit ne te lajmrohen ne viber

  50 €
  Gjilan
  Dje, 16:26
 • Pajaqall mtx thunder 4160

  Pajaqall mtx thunder 4160

  Shkruni ne viber

  50 €
  Gjilan
  Dje, 16:16
 • shitet DJ CONTROLLER PIONEER

  shitet DJ CONTROLLER PIONEER

  shitet dj controller pioneer DDJ-SB Controlleri esht ne gjendje perfekte esht i ri dhe shum i ruajtur vjen me kabllat percjellse ne qoft se blihet brenda 2 diteve vin edhe ndegjojset SONY origjinal m

  350 €
  Klinë
  Dje, 16:16
 • Kasetofon

  Kasetofon

  Shes kasetofon full ardhur nga italia cmimi 120 mi lek

  120 Lek
  Tropojë
  Dje, 15:16
 • Digitech RP400

  Digitech RP400

  Eshte shume pak e perdorur. Shitet per arsye mos perdorimi . Ka tinguj te krijuar vete.

  150 €
  Tiranë
  Dje, 15:16
 • Pajaqall+bufer

  Pajaqall+bufer

  Shitet pajaqall @ buferi ne te Dy ant ka bass

  99 €
  Pejë
  Dje, 14:26
 • Ne gjende te rregull asht

  Ne gjende te rregull asht

  Shitet pinoer i ka 3 zvushnik dy sony e nja telefunkent asht ne gjendje te rregull ndrrim nuk baj

  150 €
  Ferizaj
  Dje, 10:16
 • OKAZION97 AUNA

  OKAZION97 AUNA

  AUNA I SA PO ARDHUR NGA ANGLIA SHITET PER ARSYE MOSPORDORIMI JU FLM

  250 €
  Tiranë
  Dje, 08:16
 • Boks wofer wireless Bluetooth i ri

  Boks wofer wireless Bluetooth i ri

  Boks bluetooth wireless me bateri 1200 MA 9 ore pavarsi Radio Fm Mp3 Aux Tf card Usb Telefonata mix Kamera mode Celes on/off Fishe karikimi 9 ore bateri me karikim 0692211323

  19 €
  Tiranë
  Dje, 06:16
 • Shiten

  Shiten

  Shiten komplet qmimi 80 Euro

  80 €
  Pejë
  13 dhjetor 20:27
 • Shitet Amflikator

  Shitet Amflikator

  Shesin AMFLIKATOR 800 Vat BORSH Original , Gufer 450 vat .

  100 €
  Lushnjë
  13 dhjetor 19:16
 • Makin rrujtore

  Makin rrujtore

  Machtuchmaxtel.45876885

  12 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 19:16
 • Aksion Radio druri RETRO FM/MW

  Aksion Radio druri RETRO FM/MW

  Aksion!! Cmimi i meparshem : 26 euro Sasi e limituar! Radio druri RETRO nga firma holandeze König. Eshte vertet nje radio ne trend qe duhet ta kesh dhe te nevoitet. Nese je ne oborr, ne kuzhine, ne d

  19 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:19
 • Shitet

  Shitet

  Impiant musice , i blere para tre vjetesh dhe eshte ne gjendje si i ri shitet per arsye mos perdorimi.

  200 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 15:18
 • Audio Stereo kabëll 5m / High Quality

  Audio Stereo kabëll 5m / High Quality

  Audio Stereo kabëll 5m / High Quality Kodi 5929422. SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me

  18 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:17
 • Filter per sinjal te kamerave

  Filter per sinjal te kamerave

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 25% Filter per sinjal te kamerave. Ky filter menjanon pengesa te ndryshme, te cilat mund te paraqiten ne fotografi (videosinjal), qe jane si pasoje e interferenc

  18 €
  Vushtrri
  13 dhjetor 15:17
 • 3p XLR prize/6,35 mono shtek autoparlant kab. 6m

  3p XLR prize/6,35 mono shtek autoparlant kab. 6m

  3p XLR prize/6,35 mono shtek autoparlant kab. 6m Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810078660 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permb

  16 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:16
 • Wireles (wifi) me tri antena

  Wireles (wifi) me tri antena

  Shes wifi me frekuenca te forta te valeve me tri antena e pa perdorur vetem e testuar Ju mirepresim

  14 €
  Gjilan
  13 dhjetor 14:27
 • Audio kabell kualitative 10m

  Audio kabell kualitative 10m

  Audio kabell kualitative 10m Kodi i produktit: 5929414 Super kualitativ kabel cinch/cinch 10M AUDIO 50 OHM ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikuj

  19 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 12:26
 • Radio cd mp3 usb sony

  Radio cd mp3 usb sony

  Radio cd Sony i bler i ri ne gjermani. Shitet 70€ cmimi ipa diskutueshme.

  70 €
  Fier
  13 dhjetor 12:17
 • Kasetafon sony

  Kasetafon sony

  Radio cd mp3 usb. Esht i bler para 6 muajesh ne gjermani. Cmimi 75 euro i pa disk.

  75 €
  Fier
  13 dhjetor 12:17
 • Stereo Degjuese Veshi Me USB

  Stereo Degjuese Veshi Me USB

  Keto degjuese kualitative veshi me USB dedikohen per Music, Gaming, Internet, Telefone dhe Web programe. Kan nje dizajn ergonomik qe pershtaten mire ne laper te veshit qe mundesojn bartje te gjate te

  21 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 12:16
 • Autoparlant per pllafon 100V /200mm

  Autoparlant per pllafon 100V /200mm

  Autoparlant per pllafon 100V /200m Autoparlant pllafoni per lokale te ndryshme, ordinanca mjeksore, shtepi, banjo dhe vende te tjera. Autoparlant i mbrojtun nga korrozioni dhe nga UV, membrana e mbroj

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • Kabell per autoparlanta 2x1.5 mm  100m rrote

  Kabell per autoparlanta 2x1.5 mm 100m rrote

  Kabell per autoparlanta 2x1.5 mm 100m rrote Kodi i produktit: 132341 Kabell per autoparlanta 2x1.5 mm 100m rrote 2X1,5MM² Kabell per autoparlant me ngjyre kuq/zi, 100M. Me kete kabell kualit

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  2.000 €
  Gllogoc
  13 dhjetor 10:53
 • Ndares i dyfisht i autoparlantave

  Ndares i dyfisht i autoparlantave

  Ndares i dyfisht i autoparlantave. Potenciometer/Nderpreres per autoparlanta me nderpreres te dyfishte qe lidhet ne 1 perforcus me dalje ne dy qifte autoparlantesh. Kodi i artikullit: 5412810034604

  64 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • Ndares i dyfisht i autoparlantave

  Ndares i dyfisht i autoparlantave

  Ndares i dyfisht i autoparlantave. Potenciometer/Nderpreres per autoparlanta me nderpreres te dyfishte qe lidhet ne 1 perforcus me dalje ne dy qifte autoparlantesh. Kodi i artikullit: 5412810034604

  64 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  40.000 €
  Kolonjë
  13 dhjetor 09:38
 • Kabëll 3,5mm Stereo 1,5m

  Kabëll 3,5mm Stereo 1,5m

  Kabëll 3,5mm Stereo 1,5m. Kodi i artikullit : 3354620 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gji

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:29
 • Adapter - shteker Sony

  Adapter - shteker Sony

  Adapter - shteker Sony Kodi i artikullit : 5751956 Cmimi per cope : 0.50 euro ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, post

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:27
 • Adapter 2 RCA /6,35mm

  Adapter 2 RCA /6,35mm

  Adapter 2 RCA /6,35mm spin stereo (kupllung) KODI i artikullit : 4700486 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta esht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:26
 • Shitet IMPIANT Audio per makine

  Shitet IMPIANT Audio per makine

  Shiten Woofer Clarion 750w 2 bokse Kenwood 500W Amplifikator TNT 2000W

  200 €
  Tiranë
  12 dhjetor 20:16
 • Pajaqall+ bufer

  Pajaqall+ bufer

  Pajaqall + bufer I kom pas ne vetur te montume ja kom hek see veturen e kom shit buferi asht ne Dy ant zvuqnik ban edhe per pc e ka pajaqallen e vet Brenda pajaqallen ka 4800wat e kom qe kogja ni Koh

  99 €
  Pejë
  12 dhjetor 19:18
 • Shitet mikrofoni NEUMANN TLM-103

  Shitet mikrofoni NEUMANN TLM-103

  Shitet mikrofoni PROFESIONAL Neumann TLM 103. Osht ne gjendje perfekte

  1.000 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 19:17
 • Technics  perforcus .deck.cd

  Technics perforcus .deck.cd

  Ne gjendje terregullt

  130 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 14:17
 • Deck RS-BX701

  Deck RS-BX701

  Ne gjendje te rregullt

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 dhjetor 13:26
 • Video kabëll 2,5m

  Video kabëll 2,5m

  Video kabëll 2,5m Kodi i artikullit: 3389986 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qyte

  2 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:19
 • Adapter stereo 2X6,35MM

  Adapter stereo 2X6,35MM

  Adapter stereo 2X6,35MM Kodi i produktit: 3354657 _______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjit

  1 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:16
 • Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm

  Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm

  Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm Kodi i produktit : 3850630 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te

  1 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:16
 • Radio Cd JVC

  Radio Cd JVC

  30 mije lekk

  Me Marrveshje
  Tiranë
  12 dhjetor 00:16
 • JVC KD-AVX2

  JVC KD-AVX2

  shitet JVC KD-AVX2 gjendjet rregul per ma shum informata kontaktoni tel ose viber ..... http://www.crutchfield.com/S-HGi7KyJK8FW/p_257KDAVX2/JVC-KD-AVX2.html

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 dhjetor 21:33
 • Stodio SHARP e ardhur nga Zvicra

  Stodio SHARP e ardhur nga Zvicra

  Esht ne gjendje shum te mir dhe shum e fort ka zerin shum te fort . Posedon 3 CD 2kaseta lidhet me AUX me dvd llaptop etj..perdoret edhe ne vend te pauqalles.. bej edhe ndrrim me najsen qe mkovenon..

  49 €
  Malisheve
  11 dhjetor 20:26
 • Muzik

  Muzik

  1.jamo digital 120 2.denon pma735r 3.pioneer file-type compact disk player pd-f706 4.stereo frequency equalizer sound shaper model ss-215 5.Peavey combo 300 6.mos fet power amplifer owerty pa-500

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 dhjetor 20:26
 • Pioneer deh 8400 mp

  Pioneer deh 8400 mp

  Shitet pioneer deh 8400 mp gjendjet rregul Details: detachable, motorized, fold-down face Organic EL display Supertuner III 18 FM/6 AM presets plays MP3 and Windows Media (WMA) files o

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 dhjetor 20:26