Shtepi / Vila në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 1kat+4ari toke Rr.Sh.Gjeqov250
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1kat+4ari toke Rr.Sh.Gjeqov250

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 100 m2 Oborri: 4 ari toke Lokacioni : Rr.Shtjefan Gjeqovi Pronar;Shqipët

  Ferizaj Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.

  Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika, ndodhet në 1 Ari truall dhe ka 1

  Prishtinë Sot, 09:04
  250.000 €
 • 6 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327

  Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja e Jezercit: Rrugica:Lutfi Haxhidema. Shtepit kane 9 ari oborr te perba

  Ferizaj Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 2.70ARI RR.PLESHINES 22/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 2.70ARI RR.PLESHINES 22/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 100m2 Oborrë;2.70 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi dito

  Ferizaj Sot, 08:57
  90.000 €
 • 11 foto
  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.V-Gervalla)314
  Shtepi / Vila

  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.V-Gervalla)314

  Shitet Shtepia ne Rr.Vellezerit Gervalla (Rrugica Hysni Kajtazi) Bejme Ndrrim Me Banesa ne Ferizaj:

  Ferizaj Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Trualli:4 ari Organizimi :salloni me kuzhinë,dy dhoma të fjetjes ,wc+b,pod

  Ferizaj Sot, 08:55
  85.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH

  Shiten; Dy Shtëpi Kuadraturë; 300m2 Oborrë; 10 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi di

  Ferizaj Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  URGJENT shitet shtepia ne Cagllavice
  Shtepi / Vila

  URGJENT shitet shtepia ne Cagllavice

  URGJENT shitet shtepia dy kateshe me 100 m2 (50m2 + 50 m2) dhe siperfaqe tokesore prej 505 m2. Shtep

  Prishtinë Sot, 08:29
  189.000 €
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

  Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari . Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 . Shtepia ka 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzhinë

  Fushë Kosovë Sot, 08:15
  65.000 €
 • 11 foto
  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K
  Shtepi / Vila

  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

  Shtepia Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 2 - Kuzhina 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Shtepia gjendet t

  Prishtinë Sot, 08:11
  300.000 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17

  Shitet Shtepia: 100m2 Kati i par - Sallon ,kuzhine,dy dhoma gjumi dhe banjo Oborr :9.84 ari Adresa:R

  Ferizaj Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec
  Shtepi / Vila

  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec

  Shes apo jap shtepin me qira e cila gjindet ne Nashec dhe shtepia ka kete renditje: Sallon me kuzhin

  Prizren Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕ Shitet villa 198 m² dhe 2.7 ari oborr. ⭕Villa ka kete ren

  Sot, 07:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC E MOBILUAR ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC E MOBILUAR ⭕

  ⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC E MOBILUAR ⭕ Shitet super villa e mobiluar me produkte te cile

  Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU
  Shtepi / Vila

  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU

  Prodajem kucu u Lapljem Selu sa placem od 22,33 ara, poseduje kompletnu infrastrukturu, koeficijent

  Prishtinë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzh

  Fushë Kosovë Sot, 07:36
  65.000 €
 • 8 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në lagjën Arbëria ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në lagjën Arbëria ⭕

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 me 3.18 ari oborr në lagjën Arbëria (Dragodan) afër MiniMax ⭕️ Shtëpi

  Prishtinë Sot, 07:22
  120.000 €
 • 10 foto
  Shtepija nga druri
  Shtepi / Vila

  Shtepija nga druri

  Frashëri prodhon te gjitha ketu produkte Shtepija banimit Villa Resturante Mini resturante Teras

  Prishtinë Sot, 06:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Babush Muha.259/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Babush Muha.259/17

  Shitet:Shtëpia Siperfaqe;100 m2 Oborr:4ari Adresa:Babush i Muhaxherve Pronar shqiptar. Dokumentacio

  Ferizaj Sot, 00:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane. shitet shtepi dhe truall.
  Shtepi / Vila

  Tirane. shitet shtepi dhe truall.

  Truall 350 m2 me shtepi 110 m2 !! 1-kateshe, Rruga 5 Maj. zone e qete ne lagjen allias ne tirane, 3

  Tiranë Dje, 20:58
  100.000 €
 • 5 foto
  SHITET SHTEPIA 150M2 PER VETEM 128000 MIJE EURO
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA 150M2 PER VETEM 128000 MIJE EURO

  Shtepia gjendet ne rr.Ismail Dumoshi afer shtepise se pleqeve, ajo posedon sallon, kuzhine, dy banjo

  Prishtinë Dje, 20:12
  128.000 €
 • 12 foto
  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR  GJELBRIM
  Shtepi / Vila

  SHTEPIJA SHITJE PRISHTIN 650 m 2 OBORR GJELBRIM

  SHTEPIT KAN KET RENDITJE SALLON KUZHIN DHOM BANO KORIDOR TARAS PODRUM SHTEPIJA TJETR KA

  Prishtinë Dje, 20:03
  170.000 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë Dje, 19:52
  105.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë Dje, 19:48
  99.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë Dje, 19:47
  38.000 €
 • 10 foto
  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje

  Tiranë Dje, 19:45
  106.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 19:44
  115.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi me hipotek

  Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dho

  Vlorë Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apartament Gjiri i Lalzit
  Shtepi / Vila

  Apartament Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat turistike me fantastike ne Bregdetin Adriatik ne Gjirin

  Durrës Dje, 18:01
  83.800 €
 • 3 foto
  10.000€ NE ZBRITJE - Shtepi ne lagjen PEJA HILL.
  Shtepi / Vila

  10.000€ NE ZBRITJE - Shtepi ne lagjen PEJA HILL.

  Shitet shtepia e tipit B, 213.6m2 dhe eshte ne zbritje 10.000€. Sa i perket lagjes mund te shikoni n

  Pejë Dje, 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIT 264m2+5ARI LA.ILIRIA 82/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN SHTEPIT 264m2+5ARI LA.ILIRIA 82/16SH

  Shiten: 21 SHTËPIJË të Tipit XL Sipërfaqja: 264 m2 me 5 ari oborrë Përdh

  Ferizaj Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon
  Shtepi / Vila

  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

  Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistu

  Fier Dje, 14:43
  4.500.000 Lek
 • 1 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër Dje, 13:34
  35.000 €
 • 7 foto
  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE

  Shtepia organizohet ne dy kate nje oborr dhe nje ambjent biznesi. Kati i pare organizohet ne nje dho

  Durrës Dje, 13:28
  70.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi private me hipotek arapaj durres
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi private me hipotek arapaj durres

  shitet shtepi private me hipotek 250m2 ndertim +400m2 toke .kati pare eshe i perfunduar i cili ka

  Durrës Dje, 13:22
  60.000 €
 • 1 foto
  Shtepia ne shitje Ne Lagjen Nic
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Ne Lagjen Nic

  Gjendet ne Lagjen Nic Ka 3 Dhoma gjumi 1 sallon kuzhina ndaras 3 banjo 1 garazh 202 m2 Cmimi 160.

  Prishtinë Dje, 13:13
  160.000 €
 • 7 foto
  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë Dje, 12:17
  180.000 €
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Oborrë-4ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Rr.Ferat Hashani -Rr.

  Ferizaj Dje, 12:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  9 ari truall me 4 shtepi ne Prizren
  Shtepi / Vila

  9 ari truall me 4 shtepi ne Prizren

  Gjendet ne qender e Prizrenit, dokumentacion te rregullt, pronari serb Per ma shume thirr 044 928 6

  Prizren Dje, 11:00
  270.000 €
 • 5 foto
  Vile Green Coast Resort Dhermi
  Shtepi / Vila

  Vile Green Coast Resort Dhermi

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 nder

  Tiranë Dje, 10:51
  310.000 €
 • 14 foto
  Vile Gjiri Lalzit
  Shtepi / Vila

  Vile Gjiri Lalzit

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Tiranë Dje, 10:50
  220.000 €
 • 15 foto
  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1
  Shtepi / Vila

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s

  Tiranë Dje, 10:50
  150.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia me 4.5 ari truall ne Pejton
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 4.5 ari truall ne Pejton

  Shitet shtepia 1 kateshe, me 4.5 ari truall ne Pejton, afer Qerdhes. cmimi sipas marreveshjes.

  Prishtinë Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia me 14ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 14ari oborr

  Shitet Shtepia me 14 ari oborr ne zonen e pare te qytetit. Shpija eshte ne lagje te qete dhe te sigu

  Obiliq Dje, 09:17
  6.500 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje ne lagjen Marigona
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne lagjen Marigona

  Shitet shtepia ne lagjen Marigona, posedon 260m2, cmimi 470.000 euro

  Prishtinë Dje, 09:13
  470.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë Dje, 07:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik

  shitet shtepia ne qender te qytetit afer postes dhe stacionit policor ne kaqanik shtepia ka 114 metr

  Kaçanik Dje, 01:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vile nje kateshe Qender Belsh
  Shtepi / Vila

  Vile nje kateshe Qender Belsh

  Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh. Distan

  Elbasan Dje, 00:01
  80.000 €