Shtepi / Vila
Kurbin

Shtepi / Vila në shitje në Kurbin

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

3

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shpia esht ne gendje te mir

  Kurbin 18 gusht 19:03
  45.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

  Shitet shtepi kati i dyte 2 dhoma 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Cmimi 45 milion ( i diskutueshem

  Kurbin 20 qershor 13:37
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 1 banjo 2 ballkone Adresa lagjia 2 pallati 35 afer kopshtit dhe cerd

  Kurbin 21 prill 09:10
  45.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:18
  75.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:10
  75.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok
  Shtepi / Vila

  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok

  Shitet shpija 2 katshe me nje delym tok, kati i dyt ka 2 dhoma gjumi dhe guzhim sallon te perbashket

  Kurbin 7 prill 16:48
  75.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi + 3 delym toke
  Shtepi / Vila

  Shtepi + 3 delym toke

  Sanxhak Lac:Shitet shtepi me 3 Delym tok,Me letra te tokes dhe te shtepis te perfunduara.Ka 3 dhoma

  Kurbin 3 prill 11:40
  45.000 €