Shtepi / Vila
Shqipëri

Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër Dje, 13:16
  35.000 €
 • 15 foto
  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1
  Shtepi / Vila

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s

  Tiranë Dje, 09:38
  150.000 €
 • 5 foto
  Vile Green Coast Resort Dhermi
  Shtepi / Vila

  Vile Green Coast Resort Dhermi

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 nder

  Tiranë Dje, 09:38
  310.000 €
 • 7 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private fshati mbrostar ura 2km larg fierit.shtepia esht e paisur me certifikat prones

  Fier 23 maj 12:28
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitetshtepi 1 kateshe ne Kamez
  Shtepi / Vila

  Shitetshtepi 1 kateshe ne Kamez

  Shitet shtepi 1 kateshe ne Kamez.Shtepia ka siperfaqe 93 m2dhe siperfaqe toke 530 m2.Shtepia dhe tok

  Tiranë 22 maj 07:46
  65.000 €
 • 0 foto
  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez

  Shes shtepi 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 280 m2+1100 m2 toke.Toka dhe shtepia jane me hipo

  Tiranë 22 maj 07:08
  16.000.000 Lek
 • 15 foto
  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA "ETC"
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera ; Super apartament 3+2 QENDRA "ETC"

  🔹️ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim.

  Tiranë 21 maj 12:47
  2.000 €
 • 4 foto
  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga Dibres
  Shtepi / Vila

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga Dibres

  #SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1/rruga "Dibrës" Kompleksi " FARMACIA 10" ▪︎️Godina banimi, shërbimi &

  Tiranë 21 maj 12:45
  85.500 €
 • 15 foto
  JEPET ME QERA; VILË 3 KT/
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QERA; VILË 3 KT/

  🔹Jepen 2 katet e vilës, kt i 2 & 3 banim me sipërfaqe banimi secili kat prej 120m². 🔹 Kati 2 është

  Tiranë 21 maj 12:33
  1.200 €
 • 11 foto
  Apartament 3+1 OKAZION!!!!!!!!!!!
  Shtepi / Vila

  Apartament 3+1 OKAZION!!!!!!!!!!!

  Apartamenti ndodhet prane stadiumit.Sip 120 m2 me pamje nga deti.Pallati i ri me vend parkimi.Cmimi

  Sarandë 20 maj 12:34
  70.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi private

  SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KOMBINATIT SHTEPIA KA 3 DHOMA KUZHINE , BACE VERANDE SHTEPIA E

  Tiranë 18 maj 11:13
  70.000 €
 • 2 foto
  OKazion Shtepi private
  Shtepi / Vila

  OKazion Shtepi private

  Te interesuarit mund ta shikojne e ta gjykojne 600metra truall 101metra objekti shtepis .

  Vlorë 17 maj 08:38
  80.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe ne Sauk
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe ne Sauk

  Shitet shtepi 2 kateshe ne Sauk .Shtepia eshte me hipoteke.Kati pare eshte bodrum-magazine,kati i dy

  Tiranë 17 maj 06:32
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Pogradec tek kisha e re
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Pogradec tek kisha e re

  Shtepi ne Pogradec ne kat te 6 me ashensor ,me 2 dhoma gjymi ,sallon te madh,2 ballkone.

  Pogradec 16 maj 16:07
  32.500 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon t

  Fier 14 maj 16:33
  75.000 €
 • 9 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!

  SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!Perfshihet truall me siperfaqe 2300m2 Magazine -700

  Durrës 12 maj 19:19
  285.000 €
 • 13 foto
  Shitet shtepi private ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Ksamil

  Shitet shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2.Prona eshte

  Sarandë 11 maj 13:19
  150.000 €
 • 10 foto
  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande

  Ofrohet per shitje vile 2 kateshe me siperfaqe 500 m2 toke dhe 300 m2 ndertim.Kati i pare ka siperfa

  Sarandë 11 maj 13:00
  350.000 €
 • 0 foto
  Hyrje 2+1
  Shtepi / Vila

  Hyrje 2+1

  Hyrja eshte e paisur me certefikate pronesie

  Pogradec 8 maj 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2

  OKAZION!!! Shes Apartament (2+1) 90m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore

  Tiranë 7 maj 19:46
  125.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi me hipotek

  Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dho

  Vlorë 2 maj 15:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon
  Shtepi / Vila

  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

  Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistu

  Fier 30 prill 15:43
  4.500.000 Lek
 • 3 foto
  Vile nje kateshe Qender Belsh
  Shtepi / Vila

  Vile nje kateshe Qender Belsh

  Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh. Distan

  Elbasan 30 prill 01:01
  80.000 €
 • 0 foto
  jepet me qera
  Shtepi / Vila

  jepet me qera

  jepet shtepi 2+1 me qera e mobiluar . ndodhet 10 min larg universitetit bujqesor

  Tiranë 29 prill 22:37
  18.000 Lek
 • 9 foto
  Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€
  Shtepi / Vila

  Shes apartament 2+1 + 2 BLK . 101 m2. 95000€

  Shes apartament 2+1 + 2 BLK. 101m2. 95000 Euro(cmimi i diskutueshem) . Rruga e Dibres , ish Shkolla

  Tiranë 28 prill 13:51
  95.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Durres
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Durres

  Shes shtepi 2 katshe ne Durres, Rruga Mbreti Pirro nr43. Kati i dyte esht i perber nga: Koridor i ja

  Durrës 21 prill 23:00
  130.000 €
 • 15 foto
  🥇Kompania Extra ofron per shitje
  Shtepi / Vila

  🥇Kompania Extra ofron per shitje

  🥇Kompania Extra ofron per shitje 🤩Vila private me pishine private🏖 ———————————————————————

  Shkodër 20 prill 11:16
  250.000 €
 • 0 foto
   OKAZION! Shitet Shtepia !
  Shtepi / Vila

  OKAZION! Shitet Shtepia !

  Shitet shtepia ne lagjen gjoke doci shtepi e kompletura me zdo gje lagje e qete mundesi per te ngrit

  Dibër 14 prill 21:08
  38.000 €
 • 0 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në Golem I Vogël, Lushnje. Shtëpia ka sipërfaqe 100 m² dhe organizohet në mëny

  Lushnjë 14 prill 11:08
  2.700.000 Lek
 • 7 foto
  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë 9 prill 16:44
  180.000 €
 • 8 foto
  Shitet toka
  Shtepi / Vila

  Shitet toka

  Shitet toka me siperfaqe 450 m2 ne Durres i cili nuk eshte objekte i ri Zona lagja 9, Durres Eshte

  Durrës 7 mars 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN VILA LUKSOZE /APARTAMENTE NE GJIRIN E LALZIT DURRES!SUPER MUNDESI INVESTIMI!
  Shtepi / Vila

  SHITEN VILA LUKSOZE /APARTAMENTE NE GJIRIN E LALZIT DURRES!SUPER MUNDESI INVESTIMI!

  esidenca turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor

  Durrës 6 mars 11:19
  150.000 €
 • 7 foto
  Shitet shtepi private ne Kamez
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Kamez

  Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve??? shitet shtepi private 1 kat me kollona b/a, ne Kamez. Sht

  Tiranë 3 mars 09:40
  70.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1,Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1,Fier

  Shitet Apartament 2+1 i mobiluar,lagjja “29 Nentori”Fier (Pallati Egjiptian prane Ish PD-se Fier) P

  Fier 1 mars 20:48
  5.300.000 Lek
 • 15 foto
  Shtëpi private 3+1 për shitje në lagjen "Ndrecaj"
  Shtepi / Vila

  Shtëpi private 3+1 për shitje në lagjen "Ndrecaj"

  Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. Shtëpija k

  Shkodër 26 shkurt 16:40
  8.500.000 €
 • 0 foto
  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

  Shitet shtepi 2 kateshe private me truall 400m2 dhe nje ndertes 60m2 e shkeputur nga shtepia me cert

  Berat 20 shkurt 19:49
  180.000 €
 • 9 foto
  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2

  Okazion ! Shitet per arsye emigrimi shpi me 3 dhoma sp 100m2 si dhe me bahce sp 150 m2 dhe bahce ko

  Berat 12 shkurt 19:35
  55 €
 • 14 foto
  -Shtepi Private 2 Kateshe me Qera
  Shtepi / Vila

  -Shtepi Private 2 Kateshe me Qera

  -Jepet me Qira Shtepi private dy kateshe 3+1 Shtepia eshte e pershtatshme per ndodnje shoqate ose

  Shkodër 10 shkurt 14:38
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Vile 3 kateshe ne betonat
  Shtepi / Vila

  Vile 3 kateshe ne betonat

  Shitet vile 3 kateshe ne Kenete te Durresit me te gjitha letrat e rregullta dhe me leje punimi.Ndert

  Durrës 5 shkurt 14:43
  79.000 €
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT ME DOKUMENTACION TE RREGULLT✔️ 105 m2
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT ME DOKUMENTACION TE RREGULLT✔️ 105 m2

  ***Apartamenti ndodhet 6 minuta larg Qendres. 105 m2 **Pa asnje demtim ne prone apo pallat (e veri

  Durrës 5 shkurt 00:40
  63.000 €
 • 11 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 6, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 6, KORÇË

  Shitet shtëpi private në lagjen 6, Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe 125 m2 nga këto 75 m2 është ndërtesa.

  Korçë 4 shkurt 17:37
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET KATI I DYTË I NJË SHTËPIE PRIVATE 2+1 ME SIPËRFAQE 100 M2 TEK ISH S.M.T, KORÇË.
  Shtepi / Vila

  SHITET KATI I DYTË I NJË SHTËPIE PRIVATE 2+1 ME SIPËRFAQE 100 M2 TEK ISH S.M.T, KORÇË.

  Shitet kati i dytë i një shtëpie private 2+1 me sipërfaqe 100 m² tek ish S.M.T Korçë. Ambjenti orga

  Korçë 4 shkurt 16:39
  50.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 15, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 15, KORÇË

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 15 Korçë, me siperfaqe 73 m² . Apartamenti organizohet në: Sallon +

  Korçë 4 shkurt 16:34
  5.200.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  SHITET SHTËPIA 2 KATSHE me gjithë verandë , shtëpia është 135 metra katror per secilin kat , ne tota

  Korçë 2 shkurt 23:37
  120.000.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë 2 shkurt 14:14
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  🏡 Shitet shtepi private 3+1
  Shtepi / Vila

  🏡 Shitet shtepi private 3+1

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet shtepi private 3+1 sip 160m2 Toka sip 1000m2 , esht e shtruar ne ne plla

  Shkodër 25 janar 11:34
  80.000 €
 • 11 foto
  🏡Shitet shtepi private 1 kateshe
  Shtepi / Vila

  🏡Shitet shtepi private 1 kateshe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 130m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet te

  Shkodër 23 janar 15:20
  150.000 €
 • 15 foto
  	SHITET SHTËPI PRIVATE NË MBORJE, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË MBORJE, KORÇË

  Shitet shtëpi private në Mborje, Korçë.Shtëpia ka sipërfaqe 350 m2 truall nga i cili 120 m2 ndërtim

  Korçë 22 janar 10:22
  50.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi private me hipotek arapaj durres
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi private me hipotek arapaj durres

  shitet shtepi private me hipotek 250m2 ndertim +400m2 toke .kati pare eshe i perfunduar i cili ka

  Durrës 20 janar 10:57
  60.000 €
 • 15 foto
  🏠 Shitet shtepi private 3+1 sip 92m2 ndertim sip totale 630m2 me dokumentacion te rregullt
  Shtepi / Vila

  🏠 Shitet shtepi private 3+1 sip 92m2 ndertim sip totale 630m2 me dokumentacion te rregullt

  🆕 Listim i Ri 🤩🤩🤩Okazion per arsye emigrimi 🤩🤩🤩 🏠 Shitet shtepi private 2+1 sip 92m2 ndertim s

  Shkodër 18 janar 10:18
  39.900 €