Vetura

Vetura në shitje në Rajoni i Shkodrës | Automatik |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Audi S6 shitet \nnderrohet
  Vetura

  Audi S6 shitet \nnderrohet

  Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6 tapiceria rs6 sedilje elektrike dhe me ngrohje start/stop 3 qelesa b

  Shkodër Sot, 02:15
  17.500 €
 • 9 foto
  BMW 320d nafte Automat
  Vetura

  BMW 320d nafte Automat

  Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 09 200

  Shkodër Sot, 01:14
  6.290 €
 • 5 foto
  Eklas 350 ..
  Vetura

  Eklas 350 ..

  shes e-klas w212 te vitit 2009 i sapo ardhur nga gjermania. Makina eshte me te gjitha opsionet qe mu

  Shkodër Dje, 23:52
  1 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C220,2010
  Vetura

  Mercedes Benz C220,2010

  Mercedes Benz C-class 220 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. 190.000 kilometr

  Shkodër Dje, 23:42
  9.500 €
 • 7 foto
  CLS 500
  Vetura

  CLS 500

  shitet cls 500 model U S A okazion. me te gjitha sherbimet e bera esht super full opsion .... nuk

  Shkodër Dje, 22:54
  15.000 €
 • 2 foto
  Mercedes S CLAS 320
  Vetura

  Mercedes S CLAS 320

  145 .000 km origjinale.. 0698880099

  Shkodër Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  E 220 BlueEfficiency 2010
  Vetura

  E 220 BlueEfficiency 2010

  mercedes benz e-klas e vitit 2010 motor 220 cdi shum ekonomik, kamio automatike tapiceri lekure me n

  Shkodër Dje, 22:07
  1 €
 • 9 foto
  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE

  MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKUR

  Shkodër Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES C320 CDI AUTOMAT 7G TRONIC FULL OPTION
  Vetura

  MERCEDES C320 CDI AUTOMAT 7G TRONIC FULL OPTION

  MERCEDES C320 CDI V6 KAMJO AUTOMAT 7G TRONIC KAMJO MOTORR TIP I RI MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA GJE

  Shkodër Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 MUNDESI NDERRIMI

  DODGE NITRO R/T 4X4. 4.0L V6 VITI 2007 E SAPO TARGUAR MAKINA ESHTE PO THUAJSE E RE KA VETEM 43000

  Shkodër Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  E klas 220 cdi automatic
  Vetura

  E klas 220 cdi automatic

  Shes Eklas 220cdi automatic vitit fund 2011 blueficent ne super gjendje me letra te paguara per nji

  Shkodër Dje, 21:14
  13.000 €
 • 8 foto
  C200 EVO, Avantgarde
  Vetura

  C200 EVO, Avantgarde

  Mercedes Benz C200 ,EVO, Avantgarde,Viti 2004 etj etj.....

  Shkodër Dje, 20:34
  4.600 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz 350
  Vetura

  Mercedez Benz 350

  Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre zeze shum

  Shkodër Dje, 20:32
  250.000 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 4Matik Auto Olti
  Vetura

  Mercedez benz 4Matik Auto Olti

  Shitet mercedez benz 4*4 matik i ardhur nga gjermani me dogane te pagume sedilje me nxemje sensor pa

  Shkodër Dje, 20:32
  7.500 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Dje, 20:32
  7.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat
  Vetura

  Mercedes Benz E250 NAFTE Automat

  Shitet mercedes benz E250 Nafte Automat...Ne gjendje shume te mire...dokumenta deri ne dhjetor...shi

  Shkodër Dje, 20:23
  1.700 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLASS 320 VITI 2003

  Me dokumenta te rregullta....ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike....kondicioner....airba

  Shkodër Dje, 20:22
  4.200 €
 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Dje, 20:20
  5.200 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 280 Avangard
  Vetura

  Mercedez benz 280 Avangard

  Shitet mercedez benz avangard viti 2007 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navigator

  Shkodër Dje, 20:20
  6.500 €
 • 1 foto
  Mercedes 200 me marrveshje
  Vetura

  Mercedes 200 me marrveshje

  makina eshte me dogane te paguar

  Shkodër Dje, 19:46
  12.000 €
 • 5 foto
  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi
  Vetura

  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi

  Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e kryera.kamer para dhe mrapa.xhama te err

  Shkodër Dje, 19:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tuaran 1.9 2007
  Vetura

  Tuaran 1.9 2007

  Shitet Tuaran ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Austr

  Shkodër Dje, 19:10
  5.900 €
 • 11 foto
  E350 2011
  Vetura

  E350 2011

  Shitet E 350 ne gjendje perfekte Makina eshte e sapo ardhur nga Kanadaja dhe e ka doganen e prere Ma

  Shkodër Dje, 19:09
  14.000 €
 • 7 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Shkodër Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz Ml 350 2012 full
  Vetura

  Mercedes Benz Ml 350 2012 full

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 119.000 km.Viti 2012, , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me

  Shkodër Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gl 350 viti 2011
  Vetura

  Gl 350 viti 2011

  Gl 350 bluetec dogan e paguar Super gjendje Viti fundi 2011.cel 0697796969

  Shkodër Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  R clase 2011
  Vetura

  R clase 2011

  Mercedes Benz R-Class 350 BLUETEC, viti 2011 me 132,000 km .ne gjendje perfekte ,jo taks luksi, me d

  Shkodër Dje, 17:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Dje, 16:27
  11.990 €
 • 6 foto
  Nissan Qashqai Panoramik
  Vetura

  Nissan Qashqai Panoramik

  Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte. Automat, viti 2007 Makina ne gjendje super. E ardhur nga zvicra. L

  Shkodër Dje, 15:39
  7.500 €
 • 3 foto
  Mercedez C 220 EVO
  Vetura

  Mercedez C 220 EVO

  Mercedez c220 evo..e sapo ardhun nga jasht..me sherbime te sapo bera...e gatshe per cdo lloj provet.

  Shkodër Dje, 15:32
  5.200 €
 • 7 foto
  VW Gti -10
  Vetura

  VW Gti -10

  Vw Gti Fabrike Shume e paster estetikisht.... Cdo sherbim i bere ne Koncensionaria Porche Albania...

  Shkodër Dje, 12:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A6 / 3.0 QUATTRO /
  Vetura

  Audi A6 / 3.0 QUATTRO /

  Audi A6 me motorr v6 3.0 nafte pa taks luksi 240hp quattro ne super gjendje motorrike estetike dhe

  Shkodër Dje, 12:06
  7.500 €
 • 4 foto
  Audi A4 / 2.0 TDI / Automat ??
  Vetura

  Audi A4 / 2.0 TDI / Automat ??

  Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8Valve 1 Alber, 140HP me kamio automatike 7 marsha para plus R. Super gje

  Shkodër Dje, 12:05
  6.400 €
 • 2 foto
  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??
  Vetura

  VW Golf V / GT / 2.0 TDI / DSG / 170HP ??

  Volkswagen Golf 5 modeli GT fabrikisht me motor 2.0 diesel 125KW 170 HP shum i shpejt dhe ekonomik 5

  Shkodër Dje, 12:05
  6.400 €
 • 11 foto
  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??
  Vetura

  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??

  Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothu

  Shkodër Dje, 12:05
  13.500 €
 • 11 foto
  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??
  Vetura

  VW Golf 5 / 1.9 TDI / DSG / 2006 ??

  FB - iAUTO Insta @iauto_shkoder Volkswagen Golf V i sapo ardhur nga gjermania me motorr 1.9 TDI e

  Shkodër Dje, 12:05
  5.300 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedez Benz ML350 Bluetec

  Mercedes-Benz ML 350 bluetec. Viti Prodhimit 2011 me 165.000 km. Full Options ,Kamer parkimi , xhama

  Shkodër Dje, 11:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A clas Avantgarde
  Vetura

  A clas Avantgarde

  Kambio Automat Sedile me ngrohje Euro4 187.000 km Liber Servisi Sensor Shiu+Drite Dy celesa Dogan e

  Shkodër Dje, 10:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ ML 280/NAFTE/2007
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 280/NAFTE/2007

  SHES ML 280 NAFTE 4 MATIK 198 MIJE KLM ME LIBER SERVISIT AUTOMAT 7G MARSHA TE TIMONI F1 XHAMA TE ZI

  Shkodër Dje, 10:23
  9.500 €
 • 3 foto
  R KLAS
  Vetura

  R KLAS

  R KLAS VITI 2006 NAFTE KAMJO AUTOMATIKE NUK E KAP TAKSA LUKSI BEJME DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER ME D

  Shkodër Dje, 09:42
  8.800 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E280
  Vetura

  Mercedes Benz E280

  Shitet Meededes E280. Gjendje perfekte shum e paster, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, gomat e

  Shkodër Dje, 09:11
  8.700 €
 • 11 foto
  Okazion BMW 530.full 2.5 automatik 06.dogan full
  Vetura

  Okazion BMW 530.full 2.5 automatik 06.dogan full

  Okazion shitet bmw 530 full 2.5 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar. Kamjo auto

  Shkodër Dje, 09:01
  4.500 €
 • 1 foto
  corvette C5
  Vetura

  corvette C5

  leshohet me qera vetem per nuse. {shkoder}

  Shkodër Dje, 07:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Range Rover
  Vetura

  Range Rover

  Shitet Range Rover ne gjendje shume te mire. Automat 3.0 Viti 2003 Makina shitet per arsye mos perdo

  Shkodër 13 tetor 23:09
  6.200 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  SHITET WOLSVAGEN TOURAN 2000 NAFT KAMBJO AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MAKINA ESHT 6+1

  Shkodër 13 tetor 22:29
  6.300 €
 • 4 foto
  shitet ose ndrrohet
  Vetura

  shitet ose ndrrohet

  Audi q7 sline full option 3.0 tdi

  Shkodër 13 tetor 21:33
  12.000 €
 • 9 foto
  AUDI A3 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 2.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI A3 KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR 2.0 NAFTE

  SHITET AUDI A3 I SAPO ARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA KAMBJO AUTOMATIKE MOTOR

  Shkodër 13 tetor 20:28
  5.000 €
 • 9 foto
  E350 2011
  Vetura

  E350 2011

  Te gjitha llampat led+bixenon disqe alumini te gjith xhamat e zinj origjinal perde origjinale sedilj

  Shkodër 13 tetor 15:40
  14.500 €
 • 9 foto
  🚘Shitet Mercedes C class 200 CDI
  Vetura

  🚘Shitet Mercedes C class 200 CDI

  🚘Shitet Mercedes C class 200 CDI viti prodhimit 2009 🕹Kambio autimatike 🔺Kondicioner klima AB

  Shkodër 12 tetor 12:47
  1 €
 • 5 foto
  Mercedes 220
  Vetura

  Mercedes 220

  Shitet E class 220 cdi avangard ,Viti I prodhimit 2011.makina eshte blere ne gjermani,ka hyre ne shq

  Shkodër 11 tetor 15:56
  20.000 €