Shitet kamion + vinc , vit prodhimi 2002

Çmimi: 8.000 €
Shitet kamion + vinc , vit prodhimi 2002

Detajet

Postuar
4 prill 00:31
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Kolonjë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
814

Përshkrimi

Eshte ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me servis te plot te kryer jashte shtetit , goma 80% te reja dhe me gome rezerve , me dokumente te paguara deri ne dhjetor , kambio manuale , me 6 pistona dhe e gatshme per cdo kontroll te mundshem , masa maksimale e mundshme 7.5 ton
E futur dhe e regjistruar ne shqiperi me dhjetor 2017