SUPER TOYOTA YARIS VP 2007 , 1000cc BENZINE

Çmimi: 4.800 €
SUPER TOYOTA YARIS VP 2007 , 1000cc BENZINE

Detajet

Postuar
28 maj 17:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Toyota
Modeli
Yaris
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
85 000 - 89 999

Përshkrimi

MOTORR 1000 CC BENZINE 3 PISTONA
SUPER GJENDJE AKULL DHE EKONOMIKE
86.210 KM ORIGJINALE 100%
KAMBIO MANUALE , KLIMA DIGITALE
NDEZJE START & STOP
ME PULT HAMBJE MBYLLJE ME BUTON
TE DOREZA E SHOFERIT .
DISQE SPORT ORIGJINALE , GOMA TE REJA
SENSOR PARKIMI ,SISTEM ALARMI FABRIKE
VITI 2007 , SAPO ARDHUR
ME DOGAN TË PAGUAR GATI PER TARGA
SUPER E PASTER PERFEKTE
SI GJENDJE MOTORRIKE , XHENERIKE
PO ASHTU EDHE ESTETIKE .
MAKIN SUPER EKONOMIKE DHE E RE
KOMODE NE GUIDE SI RRUGE E PARKIME
TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
NUK KA NEVOJ PER ASGJE ME TE VOGEL
JU MIREPRESIM , FALEMINDERIT
ÇDO INFO CEL 0692067444.


Shpallje te ngjashme