TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

Detajet

Postuar
27 gusht 15:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë

Përshkrimi

Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493

TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE
TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME
KARRIKA ME MBULESA
KARRIKA PA MBULESA
TAVOLINA ME MBULESA
TAVOLINA PA MBULESA
TAVOLINA QIFTI
TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM
TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN
PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi


Shpallje te ngjashme