Goma 225/45/17

Çmimi: Me Marrveshje
Goma 225/45/17

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:07
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

Shes fellnet 225/45/17 jan fellnet shum tmira