DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

Çmimi: 85 €
DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

Detajet

Postuar
11 janar 15:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80*140-85eu.......me rolet 129eu
80*205-135eeu...me rolet 190eu
140*160-165eu...me rolet 225eu
60*60-gratis
Dyer hymjes nga 250-750 eu
Dyer garazhdave 800 eu hapja me digitron
Dyer banjove 120-140 eu
Profil 8 cm me tre guma garancioni asht me shkrim 12 vite.transporti dhe montimi gratis ne ter kosoven.GJITHASHTU DERGOJM DRITARE EDHE NE TER EUROPEN