Ambient biznesi me qira në Parrucë

Çmimi: 1.100 €
Ambient biznesi me qira në Parrucë

Detajet

Postuar
24 maj 12:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m².

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini, tavane gips dhe kondicioner.
Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.
Ka në përbërje një banjo.
Ndodhet fare pranë qendrës së qytetit duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 1100 € neto në muaj
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]