Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Çmimi: 35.000 Lek
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Detajet

Postuar
20 korrik 13:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë të ndërtesës.
Është i shtruar me parket druri dhe ka banjo të kompletuar.
Është i pajisur me të gjitha mobiliet për lokal (tavolina, karrige, banak etj.) përfshirë edhe kondicioner dhe frigorifer.
Mund të përdoret edhe për biznese të tjera, jo vetëm për lokal.

?ÇMIMI: 35’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]