Ambient biznesi në shitje te Dekori

Çmimi: 60.000 €
Ambient biznesi në shitje te Dekori

Detajet

Postuar
8 mars 15:57
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe prej 50 m².

✅Ambienti ka këto karakteristika:
– Përbëhet nga dy salla, njëra për pritjen e klientëve, tjetra për shërbimin e ofruar.
– Ka vetratë xhami në pjesën ballore të tij si dhe grilë me telekomandim.
– Ka një banjo të kompletuar dhe dy kondicionerë.
– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.
– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera.

?ÇMIMI: 60’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]