Dy kapanone me qira në Kodhel

Çmimi: 80.000 Lek
Dy kapanone me qira në Kodhel

Detajet

Postuar
15 dhjetor 10:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë.
Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri.
Ofrohen me qira së bashku ose më vete.
✔Cilësi të ambientit:
– Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar.
– Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.

*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.

?️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet)
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]