Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Çmimi: 1.100 €

Detajet

Postuar
16 dhjetor 11:46
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohet në katin e dytë të ndërtesës.

✔Ambienti gëzon këto cilësi:
- Ofron një hapësire bosh si dhe një tualet.
- Dyqani është i shtruar me pllakë.
- Ka një fasadë xhami të madhe e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë kohës, si dhe një reklamim të përshtatshëm për biznesin.
- Zona në të cilën ndodhet ambienti ka shumë biznese dhe aktivitete të shumëllojshme.
- Dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore, e cila ofron edhe mundësi parkimi pranë ambientit.

?ÇMIMI: 1’100 € ( i negociueshëm )
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355673108008, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]