Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Çmimi: 17.000 Lek
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Detajet

Postuar
17 maj 11:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 22 m² dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Ndodhet në qendër të qytetit dhe ofron dalje në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 17’000 lekë të reja
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]