Dyqan me qira pranë ADISA

Çmimi: 20.000 Lek
Dyqan me qira pranë ADISA

Detajet

Postuar
29 maj 15:27
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA.

Dyqani ka sipërfaqe 26 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.
Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë.
Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.
Ka në përbërje një banjo.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]