Dyqan ne shitje ne Rus/Shkoder

Çmimi: 40.000 €

Detajet

Postuar
18 gusht 18:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e II-te te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me adrese: Rruga Martin Camaj, perballe 8 kateshit ne Rus, dyqani gezon nje siperfaqe prej 32m².

- Ma perpara eshte perdorur si parukeri dhe ofrohet per shitje me te gjitha pajisjet e nevojshme.
- Ka dalje ne rrugen kryesore Martin Camaj
- Eshte i shtruar ne pllake cilesore.
- Dyqani perfshin gjithashtu edhe nje banjo te pajisur me hidrosanitaret e nevojshme.
- Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
- Ndodhet ne nje zone komerciale me biznese nga me te ndryshmet.

?️CMIMI 42'000 € (me pajisjet e parukerise)
40'000 € (bosh)

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
?+355666666765,
?+355695292667
?+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
? [email protected]