Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Çmimi: 42.000 €

Detajet

Postuar
11 nëntor 13:18
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 28m² dhe me adresë: rruga “Daut Boriçi”, teK Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet në katin përdhe të ndërtesës.
✅Përbërja e dyqanit:
- Ambienti i punës.
- Një banjo.
✔Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar me pllaka.
- Ndodhet në rrugën kryesore.
- Ambienti është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.
?ÇMIMI: 42’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]