Godinë me qira në Rus

Çmimi: 1.500 €
Godinë me qira në Rus

Detajet

Postuar
30 maj 15:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.
Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.

Veçoritë e godinës: -është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës
-dritare duralumini me dopio-xham
-është e shtruar me pllakë qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A
-ka sistem aspirimi
-ka kondicioner ne çdo ambient
-polici private

Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.

🏷ÇMIMI: 1500 €/muaj
—————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]