Shitet dyqan me sip 41m2

Çmimi: 45.100 €

Detajet

Postuar
12 tetor 17:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi


Dyqani ndodhet prane katedrales dhe eshte i gatshem per pune.
Mund te jete i pershtatshem per ndonje klinike private, parukeri, zyre sherbimesh etj
Cmimi 1100€/m2
Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398