Frigorifera

Çmimi: 9 €
Frigorifera

Detajet

Postuar
4 prill 06:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shiten 3 frigorifera 1kollone freskues 220 euro 1 banak ngrires 650 liter 300 euro 1 me 7 vasketa per akullore 400 euro


Shpallje te ngjashme