Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

Çmimi: 1 Lek
Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

Detajet

Postuar
10 maj 19:45
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj !
Cmimi I diskutueshem !


Shpallje te ngjashme