Makineri Kafet

Çmimi: 5.000 €
Makineri Kafet

Detajet

Postuar
30 janar 21:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

2 makineri bluarje kafet
1 makineri pjekese per kafe
Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 banake xhamit
Cmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme