Shiten 40 manikina

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
19 prill 19:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shiten 40 manikina femrash per dyqane dhe per velari cmimi i diskutushem per te gjitha bashke


Shpallje te ngjashme