Shitet ose jepet me qera per arsye ndryshim biznes

Çmimi: 1.000 €

Detajet

Postuar
11 janar 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Ferme 300 mt plus hangar per mbajtjen e ushqimeve plus zyra dhe shtepi banimi plus FABRIKE PERPUNIMI QUMESHTI kapacitete 1000 litra per nji proces te reja 3 vjeçare shitet ose jepet me qera per info telefononi


Shpallje te ngjashme