Shiten bilardo

Çmimi: 900 €
Shiten bilardo

Detajet

Postuar
7 tetor 03:21
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shiten 4 bilardo Garlando ne gjendje shum te mire , te kompletuara me steka biord , gure dhe ndricues .
Kontakt -0672162945.


Shpallje te ngjashme