Shitet Kompjuter pjese + aksesore *Cmim arsyeshem*

Çmimi: 70.000 Lek
Shitet Kompjuter pjese + aksesore *Cmim arsyeshem*

Detajet

Postuar
27 janar 19:17
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitet nje kompjuter ne Shkoder me aksesoret perkates duke perfshire kabllot e instalimit
Komjuteri nuk funksionon.
Blejra perfshin
->Kompjuerin me pjeset e tij ?
->Kabullin VGA qe ben lidhjen me monitorin ?
->Maus dhe tastiere ?⌨️
->Kamera ?
Menyrat e Kontaktit:
Emal ?: [email protected]
Telefon ?☎️ : 067 56 24 661 (Whatsapp)
Kompjueri mund te shitet edhe ne pjese specifike po cimimi do rritet!!!
Monitori nuk perfshihet
Cmimi me marreveshje!


Shpallje te ngjashme