ZGJATUES KORENE LDNIO 3 Port usb 3.1A -1600 LEKE

Çmimi: 1.600 Lek
ZGJATUES KORENE LDNIO 3 Port usb 3.1A -1600 LEKE

Detajet

Postuar
1 prill 13:17
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

LDNIO SE3330 Home Office EU Power Strip


with 3 Port USB Smart Charger For iPhone iPad Home Appliances


Output Interface:Lightning,USBBrand Name:UVRModel
Number:SE3330Quality Certification:CE,CCCInput:100-240V/1.2AType:
DesktopPower Source:A.C.
SourceUSB Ports:3Compatible Brand:Universal

1600 LEKE

KANCELARI “UNIVERSAL” SHKODER
Adresa: Rruga:”28 Nëntori” (Pedonale)
ngjitur me Prefekturen
E-mail. [email protected]
Fax.+35522241087
Cel.682289688.
SHKODER

KANCELARI “UNIVERSAL” SHKODER
Adresa: Rruga:”28 Nëntori” (Pedonale)
ngjitur me Prefekturen
E-mail. [email protected]
Fax.+35522241087
Cel.682289688.
SHKODER


JUA DERGOJME NE ÇDO QYTET TE SHQIPËRISE + 200 LEKE TRANSPORTI NA LINI ADRESEN POSTARE DHE NUMRIN E TELEFONIT


Shpallje te ngjashme