🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!

Çmimi: 111.000 €
🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!

Detajet

Postuar
10 prill 14:31
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
70 m²

Përshkrimi

🆕Listim i ri

🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!

📐Sip dyqani 32m2
📐Sip totale 70m2

✅Objekti ka mundesi kati shtese

💶Cmimi 111.000€

📲Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

🧩www.agjensiaextra.com
🎯Agjensia e Sherbimeve Extra


Shpallje te ngjashme