Shitet Toke ne Rrjoll.

Çmimi: 1 €
Shitet Toke ne Rrjoll.

Detajet

Postuar
20 shkurt 09:30
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
1 m²

Përshkrimi

? Listim i Ri

?Shiten 3150 m2 toke ne vije te pare

?Ndodhet ne bregdet , Rrjoll.

✅Ndodhet veten 400m distance nga Kisha e Rrjollit dhe 200m nga Laguna e Rrjollit
✅Prona disponon certifikate pronesie

? cmimi 44€ / m2

?Fiksoni takim tani per te pare pronen!

? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

?Agjensia e Sherbimeve Extra.


Shpallje te ngjashme