Tokë në shitje në Dobraç

Çmimi: 50.000 €
Tokë në shitje në Dobraç

Detajet

Postuar
30 janar 13:00
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
4000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.

✔Cilësitë e pronës:
- Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.
- Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.

?ÇMIMI: 50'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme