Tokë në shitje në Kuç

Çmimi: 25.000 €
Tokë në shitje në Kuç

Detajet

Postuar
8 prill 18:14
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
3000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit.

✔Cilësitë e tokës:
– Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.
– Ka dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 25’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme