Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder

Çmimi: 275.000 €

Detajet

Postuar
10 gusht 17:04
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
876 m²

Përshkrimi

Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe me bodrum me siperfaqe ndertimi 156 m², dhe nje ndertim te vjeter ne gjendje te pabanueshme me siperfaqe 124m²

- Zona perreth eshte e qete dhe e pershtatshem per ndertimin e nje vile, banese private etj.
- Trualli ka formen e nje drejtekendeshi i cili ka hyrje-dalje ne rruge kryesore.
- Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe hipoteke.

Cmimi 275.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
?+355666666765,
?+355695292667
?+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
? [email protected]


Shpallje te ngjashme