Truall + shtëpi private në shitje

Çmimi: 275.000 €

Detajet

Postuar
6 dhjetor 17:24
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
876 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 876 m², me vendndodhje në rrugën "Lin Delia", lagjja “Tom Kola”.
Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi 1-katëshe me bodrum me sipërfaqe ndërtimi 156 m², si dhe një ndërtim i vjeter në gjendje të pabanueshme me sipërfaqe 124m².

✔Cilësitë e truallit:
- Zona përreth është e qetë dhe e përshtatshme për ndërtimin e një vile, banese private etj.
- Trualli ka formën e një drejtkëndëshi i cili ka hyrje dhe dalje në rrugën kryesore.
- Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

?ÇMIMI: 275’000 € *I DISKUTUESHËM*

--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]