Gramsh

Pjese per kompjuter në shitje në Gramsh

 • 3 foto
  Dj controller
  Pjese per kompjuter

  Dj controller

  na e kane sjell nga greqia ne kuti po une nuk jam dixhej e sme hyne ne pune

  Gramsh 26 prill 15:29
  50 €
 • 1 foto
  Markë e re MSI GeForce RTX 2070 Karta ARMOR Grafik
  Pjese per kompjuter

  Markë e re MSI GeForce RTX 2070 Karta ARMOR Grafik

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Gramsh 6 prill 15:08
  310 €
 • 0 foto
  Ram
  Pjese per kompjuter

  Ram

  Shes vetem 1 ram 2 GB DDR 2, vetem per AMD 5 mije leke kontaktoni ne gmail-in tim esihyka10[email protected]

  Gramsh 4 prill 11:05
  4 €
 • 3 foto
  Nvidia GeForce GT 610
  Pjese per kompjuter

  Nvidia GeForce GT 610

  Shes nvidia geforce gt 610 ne gjendje shum te mire pune.1 GB e dedikuar 2 GB shared vetem dy jave e

  Gramsh 4 prill 10:50
  25 €
 • 0 foto
  Fisha per xbox 360
  Pjese per kompjuter

  Fisha per xbox 360

  fishat jane origjinale dhe ne gjendje te mire pune nuk jane perdorur shume 10 mije leke kontaktoni

  Gramsh 4 prill 10:49
  8 €
 • 0 foto
  Bateri per xbox 360
  Pjese per kompjuter

  Bateri per xbox 360

  Bateria eshte origjinale 200V-240V 203W 63 Hz eshte pothuajse e paperdorur e ardhur nga italia shi

  Gramsh 4 prill 10:49
  16 €