Teknik dhe paisje në shitje në Rajoni i Korçës

 • 1 foto
  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHEN ME MESAZHE........

  Korçë Dje, 13:09
  20 €
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Dje, 13:07
  110 €
 • 0 foto
  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane

  Shitet ngrohje qendrore full automatike ( kaldaje ) nga markat me te mira Gjermane saposjelle nga Gj

  Korçë Dje, 11:06
  2.000 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Teknik dhe paisje

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë 18 janar 20:21
  1.000 €
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë 18 janar 20:21
  400 €
 • 1 foto
  Shitet brumatrice profesionale.
  Teknik dhe paisje

  Shitet brumatrice profesionale.

  Shitet brumatrice profesionale e perdorur por ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania ka kap

  Korçë 18 janar 20:21
  500 €
 • 1 foto
  Shitet Tostrere Profesionle
  Teknik dhe paisje

  Shitet Tostrere Profesionle

  Shitet tostiere profesionale me dy kapake e ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune frofesiona

  Korçë 18 janar 20:21
  250 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë 18 janar 20:08
  300 €
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë 3 janar 22:34
  1.000 €
 • 2 foto
  Fshese me Korent DeLonghi Aquill
  Teknik dhe paisje

  Fshese me Korent DeLonghi Aquill

  Fshese me Korent DeLonghi Pastrim te thate dhe me avull Shume e mirembajtur

  Korçë 30 dhjetor 16:28
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë 26 dhjetor 13:24
  900 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë 26 dhjetor 13:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stofe me 2 syze dhe me fure
  Teknik dhe paisje

  Stofe me 2 syze dhe me fure

  STOFA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHE ME

  Korçë 21 tetor 07:26
  50 €
 • 3 foto
  kaldaje kaldaie me gas 24kw
  Teknik dhe paisje

  kaldaje kaldaie me gas 24kw

  shes kaldaje me gas Nova Florida model Vela Compact CTFS 24 kw e perdorur shume pak dhe e gateshme

  Korçë 19 tetor 23:35
  600 €
 • 7 foto
  Furre banak
  Teknik dhe paisje

  Furre banak

  Shes furre me korent sh e mire dhe 2 banake per arsye mbyllje aktiviteti

  Korçë 3 tetor 16:40
  400 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice bosch 5 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice bosch 5 kg

  Lavatrice bosch 5 kg Ne gjendje te mire .

  Korçë 1 tetor 19:32
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Banak 2 cope
  Teknik dhe paisje

  Banak 2 cope

  Shes 2 banake ne gjendje sh te mire. Njeri i ri fare. Vetem 100 mije lek

  Korçë 25 shtator 13:01
  100 Lek
 • 0 foto
  Banak shitje
  Teknik dhe paisje

  Banak shitje

  Shes 2 banake ne gjendje te mire, njeri i ri fare.vetem per 100 mije lek te 2

  Korçë 25 shtator 12:43
  100 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer per dyqane ose supermarkete
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete. Eshte ne dy vaiante me senduk poshte 100 kg per ngrirje, dhe

  Pogradec 23 shtator 11:07
  400 Lek
 • 2 foto
  Okazion frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Okazion frigorifer

  Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire i mban produktet te fresketa. Eshte 1.5 m me 90 cm.

  Korçë 15 shtator 09:58
  300 Lek
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  sobe druri kalaldaje per ngrohje, pjekje dhe gatim

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 4 foto
  Sobe druri Kaldaje
  Teknik dhe paisje

  Sobe druri Kaldaje

  per nghrohje 150m2, gatim dhe pjekje, permasat 120x80x85cm, bashke me soben suplement ka dhe nje bol

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer akulloreje
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer akulloreje

  Shitet frigorifer akulloreje me kater tasa ne gjendje shume te mire.

  Korçë 9 shtator 11:38
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer reklamues per pasticeri
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer reklamues per pasticeri

  Shitet frigorifer reklamues banak per pasticeri,ne gjendje shume te mire pune.

  Korçë 6 shtator 21:29
  150.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZIONN ****SHITET FRIGORIFER BANAK***
  Teknik dhe paisje

  OKAZIONN ****SHITET FRIGORIFER BANAK***

  shitet frigorifer banak,ne gjendje shume te mire pune 10/10,tereshisht i ri,shume pak i perdorur,mba

  Korçë 2 shtator 20:17
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Lavatrice Ariston
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatrice Ariston

  Eshte ne gjendje shume te mire me program elektronik e mbajtur me kujdes.shitet okazion

  Korçë 18 gusht 10:25
  90 €
 • 0 foto
  lavatrice indesit
  Teknik dhe paisje

  lavatrice indesit

  e perdorur ne gjendje te mire pune

  Korçë 17 gusht 18:32
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer kollonë ISA Cristal Tower
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer kollonë ISA Cristal Tower

  Shitet frigoriferi freskues ISA Cristal Tower, origjina Italia Temperatura -4 Gjendja i ri.

  Korçë 16 gusht 14:41
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Urgjent Vetem Sot!!!!!
  Teknik dhe paisje

  Shitet Urgjent Vetem Sot!!!!!

  Shitet lavatrice Ariston ne gjendje shume te mire me shenja te lehta perdorimi...shitet sepse kam ma

  Korçë 16 gusht 11:41
  12.500 Lek
 • 0 foto
  leshohet me qera ose shitet
  Teknik dhe paisje

  leshohet me qera ose shitet

  gasonjere 1+1

  Pogradec 7 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LAVATRICE ARISTON
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE ARISTON

  LAVATRICE ARISTON LAVATRICEN SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA ISHTE NE GJENDJE PUNE POR KUR E VURA NE PR

  Korçë 29 korrik 13:29
  60 €
 • 2 foto
  SHITET APARAT QE QERON PATATE.
  Teknik dhe paisje

  SHITET APARAT QE QERON PATATE.

  Shitet aparat qe qeron patate i perdorur ne gjendje shume te mire profesional i ardhur nga Gjermania

  Korçë 22 korrik 10:36
  300 €
 • 6 foto
  Stofe kaldaje me pelet
  Teknik dhe paisje

  Stofe kaldaje me pelet

  Shes stofe italiane me pelet, 2 muaj e perdorur.

  Korçë 13 korrik 19:22
  1.200 €
 • 0 foto
  Frigorifer Ngrirje OKAZION
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Ngrirje OKAZION

  Frigorifer ngrirje me xham i arshur nga Greqia vetem 3 muaj i perdorur ne Shqiperi. Permasat 180cm

  Korçë 22 qershor 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer Reklamimi
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Reklamimi

  frigorifer ne gjendje shume te mire i punuar vetem disa muaj ne shqiperi Cmimi i padiskutueshem

  Korçë 20 qershor 14:54
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice Ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Ariston

  Lavatrice ne gjendje te mire pune. Shitet me nje cmim modest per familjet ne nevoje. Te interesuarit

  Korçë 19 qershor 18:45
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Frigorifere kolone Banak
  Teknik dhe paisje

  Frigorifere kolone Banak

  Shiten per arsye emigrimi cmim i arsyeshem

  Korçë 14 qershor 09:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tel 0674979699
  Teknik dhe paisje

  Tel 0674979699

  Shitet fetatriçe profesionale gjendje shum te mire

  Pogradec 12 qershor 10:31
  1.500 Lek
 • 4 foto
  FSHESE PROFESIONALE
  Teknik dhe paisje

  FSHESE PROFESIONALE

  FSHESA ESHTE E MARKES BEKO ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ESHTE APOSTAFAT PER PLURAT E PER UJE. ESHT

  Korçë 3 qershor 09:22
  80 €
 • 3 foto
  Shitet Gjenerator Mitsubishi
  Teknik dhe paisje

  Shitet Gjenerator Mitsubishi

  Shitet Gjenerator 4.2 KW ne gjendje shum te mire , shum pak i perdorur . Punon me benzine , mark

  Korçë 30 maj 18:06
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Rrul per te hekurosur
  Teknik dhe paisje

  Rrul per te hekurosur

  Rrul hekurosje carcafesh 2500 W,i perdorur shume pak,ne gjendje te persosur.350€

  Korçë 29 maj 21:42
  350 €
 • 3 foto
  Tavoline hekurosje
  Teknik dhe paisje

  Tavoline hekurosje

  Tavoline hekurosje philips me hekur dhe kaldaje. Tavolina me rezistence dhe aeroterm ne gjendje shum

  Korçë 29 maj 21:42
  220 €
 • 1 foto
  Hekur profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur profesional

  Hekur profesional me kaldaje 2200 W, me kapacitet 3,5 litra uje.

  Korçë 29 maj 21:34
  140 €
 • 2 foto
  Lavatrice Hotpoint Ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Hotpoint Ariston

  Shitet lavatrice Hotpoint ARISTON, modeli AR 63 (IT). Ne gjendje shume te mire. Kapaciteti 5 kg. Çmi

  Korçë 29 maj 07:28
  16.000 Lek
 • 4 foto
  FSHESE PROFESIONALE PER LARJE THARJEN E TAPICERIVE
  Teknik dhe paisje

  FSHESE PROFESIONALE PER LARJE THARJEN E TAPICERIVE

  FSHESE E MARKES FILIPS MADEYN OLAND.ESHTE APOSTAFAT PER LARJEN E THARJEN NE TE NJEJTEN KOHE TE TAPI

  Korçë 13 maj 10:16
  130 €
 • 0 foto
  Frigorifer kollone
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer kollone

  frigorifer kollone i sjelle nga Greqia. i punuar vetem disa muaj ne gjendje shume te mire Cmimi i p

  Korçë 3 maj 17:01
  25.000 Lek
 • 1 foto
  TOSTJERI ESHTE I RI I PA PERDORUR
  Teknik dhe paisje

  TOSTJERI ESHTE I RI I PA PERDORUR

  TOSTJERI ESHTE I RI .

  Korçë 23 prill 13:09
  10 €
 • 2 foto
  bolier i vogel
  Teknik dhe paisje

  bolier i vogel

  bolioer i vogel guzhine gjendja 10/10 marke italiane 30mij lek

  Pogradec 20 prill 00:36
  30 Lek
 • 1 foto
  Mixer
  Teknik dhe paisje

  Mixer

  12 kanale+ efekt I ri

  Korçë 7 prill 09:04
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sobe me dru
  Teknik dhe paisje

  Shitet sobe me dru

  Shes sobe me dru 2 vjet i perdorur

  Korçë 4 prill 11:34
  1 €