Vetura
Pukë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Pukë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  golf 5 2.0
  Vetura

  golf 5 2.0

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Me gjitha letrat Ska nevoj per asnje sherbime , mund ta kont

  Pukë 9 shtator 21:00
  3.700 €
 • 3 foto
  Shes makin
  Vetura

  Shes makin

  Shitet golf 4 1.9 me dekomenta te rregullta ne gjendje shum te mir gjenerike e matorrike . Shitet pe

  Pukë 19 prill 20:15
  1.650 €
 • 10 foto
  Vw passat 2.0 tdi 4motion
  Vetura

  Vw passat 2.0 tdi 4motion

  Shitet vw passat 2.0 tdi 4 motion 2008...makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike ashtu dhe

  Pukë 3 prill 17:41
  5.500 €
 • 5 foto
  Shitet vw sharan
  Vetura

  Shitet vw sharan

  Vw sharan ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 6 +1 ne letra , me letra deri ne fund te

  Pukë 3 prill 15:09
  2.600 Lek
 • 5 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  Shitet kamioncine Volkswagen ne gjendje perfekte, me sherbimet te kryera per merak, e gatshme per çd

  Pukë 3 prill 12:57
  Me Marrveshje