Vetura

Saab | Vetura në shitje në Rajoni i Shkodrës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  SAAB 2.0 BENZINE GAZ VITI 2003 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  SAAB 2.0 BENZINE GAZ VITI 2003 MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta te rregullta deri ne 2020....kondicioner...airbag...ne gjendje te shkelqyer motorrike d

  Shkodër 9 shtator 15:07
  2.450 €
 • 3 foto
  Shes makine tip Saab
  Vetura

  Shes makine tip Saab

  Makina sapo ka ardhur nga franca dhe ska dy muaj qe I jane bere letrat. Eshte Ne gjendje shume te mi

  Shkodër 3 prill 15:38
  2.600 €
 • 3 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Saab, 1.9 nafte me letra u sapo ardhur nga Franca.

  Shkodër 3 prill 09:14
  2.600 €