BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Çmimi: 6.800 €
BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Detajet

Postuar
29 mars 10:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
220
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
60 000 - 64 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)ñ˜Žï¾049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ


Shpallje te ngjashme