BMW 328i XDrive

Çmimi: 13.500 €
 BMW 328i XDrive

Detajet

Postuar
18 shkurt 21:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
328
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

2.0 Benzin, Versioni Luxury Full Extra, kamera dhe sensor parkimi, navi, keyless asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.


Shpallje te ngjashme