??Shitet Lancia Musa 1.9 Nafte 2004 Me letra korrik 2022

Çmimi: 2.700 €
??Shitet Lancia Musa 1.9 Nafte 2004 Me letra korrik 2022

Detajet

Postuar
3 nëntor 20:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Lancia
Modeli
MUSA
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Makian eshte e ardhur nga zvicra me
Letra te paguara deri ne korrik 2022 dhe kolaudim deri ne korrik 2023….Me liber sherbimesh 164 mij km…Nuk ka nevoj per asnje sherbim….Cmimi pak i diskutushem 2700 euro


Shpallje te ngjashme