Mercedes euro 6 mp4

Çmimi: 45.000 €
Mercedes euro 6  mp4

Detajet

Postuar
4 prill 19:24
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
18-48

Përshkrimi

Kemi kamijona euro 5 dhe euro 6 mercedes actros 1848 euro 5 2008 920.000km. 1845 mp4 2014.2013.2012 vit nga 350.000km deri 700.000km kemi dhe te gatshem per kiper si shihet ne foto kamijonat jan ne maqedoni kumanov kontakti viber vscap .0038975230484 nuki


Shpallje te ngjashme